Šprtec Boskovice

Články

Mistroství světa „A“ – interní turnaj

V sobotu 23. 10. 2021 se konal na školičce v Boskovicích místní turnaj MS „A“. Letos se uskutečnil jubilejní 30. ročník. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 5 lidí. Hrálo se systémem každý s každým a 4 nejlepší hráči postupovali do semifinále. Do nejlepší čtyřky se kvalifikoval Bob Feruga (Česká republika), Ondřej Procházka (Slovensko), Josef Procházka (USA) a Mojmír Stloukal (Německo). Na 5. nepostupujícím místě se umístil Kubíno Ošlejšek (Velká Británie).

Do finále se probojoval Ondřej Procházka, který přehrál svého bratra Josefa Procházky juniora výsledkem 4:1, a Bob Feruga, který porazil Mojmíra Stloukala 1:0 po samostatných nájezdech. Samotné finále o 1. a 2. místo skončilo vítězstvím Ondřeje Procházky (Slovensko), který dokázal porazit Boba Ferugy (Česká republika) výsledkem 3:2 v základní části a poprvé vyhrál tenhle turnaj. Druhé finále o 3. a 4. místo skončilo vítězstvím Mojmíra Stloukala (Německo), který přehrál Josefa Procházky juniora (USA) 4:2 a odnesl si bronz. Medaili za nejlepšího střelce si odnesl Ondřej Procházka, který vstřelil s Ladislavem Nagym celkem 7 branek.

Celý článek

Články

2. liga, 2. kolo

V neděli se v prostorách Boskovické školičky konalo předposlední kolo 2. Ligy družstev. Pořádající klub BHK IQ Boskovice hostil týmy Sokol Střelice a Orel Bohunice. Odehrálo se 5 utkání, z toho 3 krát si zahráli Boskovice. Boskovičtí hráči se ze začátku zápasu s týmem Orel Bohunice rozehřívali, a přesto, že po prvním kole prohrávali, otočili průběh utkání ve svůj prospěch a vyhráli 5:3. Poté se dvakrát střetli s hráči Sokol Střelice. V prvním vzájemném utkání již od začátku ukázali převahu a vedení si udrželi až do konce. Boskovičtí vyhráli 7:1. Druhé vzájemné utkání už bylo těžší, přestože od začátku si Boskovice držely bodový náskok, nápor soupeře byl tvrdý. Po posledním kole však Boskovice odolaly a vyhráli 5:3. Díky těmto cenným bodům drží boskovický tým první příčku v tabulce a účast ve finále je nadosah.

Celý článek

Články

Boskovice zazářily na kvartále v Břeclavi

V sobotu 12. září se po delší pauze konal v Břeclavi první velký turnaj kategorie CP36 započítávaný do Českého poháru. Do turnaje se přihlásilo 64 účastníků a boskovický klub reprezentovalo 5 hráčů. Nejlépe se dařilo Jakubu Davidovi, který obsadil krásnou stříbrnou příčku, Josefu Procházkovi o vlásek uniklo místo na stupni vítězů a získal 4. místo. Na 32. místě se umístil Tomáš Komárek, na 38. místě Jakub Ošlejšek a na 41. místě Vít Vondál.

Celý článek

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.