Šprtec Boskovice

Články

Úspěch na kvartále v Dobré Vodě

Začátek podzimu zahájili boskovičtí hráči na turnaji ČP36 v Dobré Vodě. Do dálek odjelo 7 hráčů a plni energie bojovali o cenné body do Českého poháru.

Turnaj se uskutečnil 7. září a sjelo se v Dobré Vodě 49 hráčů. Nejlepším hráčem a vítězem turnaje byl Martin Vrána, který remízoval pouze jediný zápas, ostatní vyhrál. I našim se velmi dařilo, Ondřej Procházka si odvezl krásné třetí místo. Na 5. místě Vít Vondál, který díky bodům zaujal první místo v žebříčku ČP. Dalšími umístěnými byl Josef Procházka ml. na 10. místě, Petra Zajíčková na 19. místě, Jakub Ošlejšek na 21. místě a na 22. Jakub David. Roman Kovář obsadil krásné 43. místo.

Celý článek

Články

Turnaj před prázdninami ve Žďáru n/S

Poslední červnovou neděli se ve Žďáru nad Sázavou uskutečnil poslední turnaj sezóny kategorie ČP24. Turnaje se účastnilo 47 hráčů,  vedle ostřílených,  ale i plno nováčků. Turnaj vyhrál stávající mistr Martin Kučera, překvapením bylo místo druhé, to vybojoval Matěj Krmíček, který byl zároveň nejlepším juniorem.

I našim se dařilo, bramborovou medaili získal Jakub David, 13. místo Jakub Ošlejšek, 18. místo Vít Vondál, 20. místo Ondřej Procházka, na 28. místě Petra Zajíčkova a na 29. Roman Kovář.

Celý článek

Články

2. liga – 4. kolo

V neděli 16. června se ve Žďáru nad Sázavou  konalo 4. velké kolo 2. ligy družstev. Boskovičtí se tam utkali s Bohunicemi, Stochovem, Žďárem, Dragons a na závěr opět se Žďárem. Na začátku porazili domácí 5:4, poté nestačili na Stochov a prohráli 2:6, poté se opět utkali s domácími, kteří vrátili předešlou prohru a zvítězili 4:1. Předposlední utkání měli boskovičtí s Dragons Modřice a vyhráli 6:1. Posledním protivníkem byl Orel Bohunice, kde udrželi remízu 4:4. Po 4. kole tak získali pět bodů.

Celý článek

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Boskovice ČP12

ne 22. září '19 / Boskovice, Sokolovna

Turnaj jednotlivců

1. liga 5/6

so 5. říjen '19 / Ostrava

BOSKOVICE - OSTRAVA
BOSKOVICE - DRAGONS
DRAGONS - BŘECLAV
OSTRAVA - BŘECLAV

2. liga 5/5

ne 6. říjen '19 / Boskovice

DOBRÁ - BOSKOVICE
DOBRÁ - DRAGONS
BOSKOVICE - DRAGONS
STRELICE - DRAGONS
BOHUNICE - STRELICE
STRELICE - BOHUNICE
STRELICE - BOSKOVICE
BOHUNICE - DOBRÁ
BOHUNICE - BOSKOVICE
BOSKOVICE - DOBRÁ

Czech Open

so 12. říjen '19 / Most

Turnaj jednotlivců

Ostrava ČP12

so 26. říjen '19 / Ostrava

Turnaj jednotlivců

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.