Šprtec Boskovice

Články

2. liga (5. kolo) – Kadolec

V neděli 9. října se v Kadolci uskutečnilo další a zároveň poslední setkání 2. ligy družstev. Na Vysočinu vyrazila i pětičlenná výprava z Boskovic, aby posbírala další cenné body do tabulky. V tomto kole se definitivně uzavřela základní část, ze kterého vzešlo 5 postupujících týmů do finále.

V prvním utkání se Boskovice střetly proti týmu SHK Kadolec. Po vyrovnané partii je Boskovičtí hráči udolali 4:3.

Celý článek

Články

1. liga (5. kolo) – Boskovice

V sobotu 8. října 2022 se v Boskovické školičce uskutečnilo další kolo 1.ligy, kde domácí borci sehráli dvě utkání. A to proti týmu Doudeen Team a Dragons Modřice.

V prvním zápase se Boskovice utkaly proti Doudeen Team. Od začátku se po trpělivé hře Boskovicím proti tomuhle týmu dařilo a porazili je 9:6.

Celý článek

Články

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR – 2022

V sobotu 24. září 2022 se v Břeclavi konal největší turnaj družstev, který nese název Českomoravský pohár. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů.
A mezi nimi figuroval také tým BHK IQ Boskovice ve složení Mojmíra Stloukala, Dominika Fialy, Romana Kováře a jeho manželkou Veronikou Kovářovou.

Hrálo se švýcarským systémem a nejlepších 5 týmů postupovalo do nedělního finále. Boskovicím se v sobotním semifinále neskutečně dařilo, když z 8 zápasů měli na kontě celkem 6 výher, 1 remízu a 1 prohru. Po téhle statistice se Boskovické družstvo kvalifikovalo na úžasném 2. místě a postoupilo do nedělního finále.

Skvělý výkon se v nedělním finále Boskovickému celku bohužel nepodařilo zopakovat. Hned v prvním zápase prohráli s celkem Kverulant team jasně 0:7. Druhé utkání sice Boskovice dokázali vyhrát nad Fluke Kohoutovice 4:1, ale potom v následujících dvou zápasech nedokázali se soupeři držet krok a obě utkání prohráli. Ve třetím zápase prohráli s Dragons Modřice 1:4 a ve čtvrtém utkání s týmem Doudeen Team 1:6 a umístili se na nepopulárním 4. místě.
S prázdnou ale Boskovice nakonec neodjely. Od pořadatele převzali pohár za nejlepší tým turnaje, který v sestavě neměl ani jednoho prvoligového hráče.

Celý článek

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.