Šprtec Boskovice

Články

VONDÁL VYBOJOVAL BRONZ NA CZECH OPEN

V sobotu 20. května se v Bohunicích konal mezinárodní turnaj CZECH OPEN, řazený do kategorie ČP 36. Zúčastnilo se celkem 94 lidí. Na tento turnaj přijeli nejen hráči z České republiky, ale i hráči z Ukrajiny, Itálie, Maďarska a Moldávie. Tuhle šprtcovou akci si nenechali ujít 3 borci z Boskovic.

Celý článek

Články

BOSKOVICE VEDOU TABULKU 1. LIGY DRUŽSTEV

V sobotu 22. dubna se konalo 3. kolo 1. ligy družstev. V ranních hodinách vyjela sedmičlenná boskovická výprava do Dobré Vody u Českých Budějovic, aby vybojovala další body do tabulky.

V prvním zápase se Boskovice střetly s domácími hráči. Od začátku tohle utkání bylo velice vyrovnané a našim borcům se dařilo po trpělivé hře držet krok s tímto silným a zkušeným týmem. Koncovku nakonec boskovičtí reprezentanti zvládli a domácí Dobrou Vodu porazili 9:8.

Druhé utkání Boskovice sehrály proti Doudeen Team z Bohunic. Naši borci celý zápas proti tomuhle ambicióznímu družstvu hráli bravurně a nedali jim vůbec žádnou šanci. Boskovický tým jasně přehrál obhájce titulu 11:6.

Celý článek

Články

ČP 24 MODŘICE – MEMORIÁL MUDr. JIŘÍHO VENTRUBY

V sobotu 15. dubna se uskutečnil v Modřicích turnaj ve šprtci, který byl zařazen do kategorie ČP 24 a zúčastnilo se celkem 114 hráčů a hráček z celé republiky. Tento turnaj se konal na počest zakladatele českého šprtce a legendárního hráče, který za svou kariéru vyhrál celkem 4x titul mistra republiky (1980, 1985, 1986, 1992). Do Městské sportovní haly v Modřicích se sjeli nejen aktivní hráči, ale i bývalí hráči a veteráni, kteří hráli šprtec závodně v 80. a 90. letech a na počátku nového tisíciletí. Byli to např. Gerhard Cesar (SHL Brno), Petr Wolf (Uherčice), Martin Mareš (Šprtmejkři Ostrava), Marek Furch (Uherčice) Petra Mátlová (BHC Radošovice), Karel Horák jun. (SHL Brno), Martin Kučera (SHL Brno), Michal Celý (Dragons Modřice), Roman Juříček (Prague NHL) nebo pořadatel turnaje Dalibor Kyzlink (SHL Brno).

Samozřejmě na tomhle turnaji nesměla chybět také účast boskovických hráčů. Dojelo celkem 5 reprezentantů z Boskovic a hned dva z nich bojovali do posledního kola o stupně vítězů. Nejblíže vítězství měl boskovický reprezentant Jakub Ošlejšek, který v posledním kole narazil na Martina Vránu z Bohunic. Zápas měl dobře rozehraný, když nad ním vedl 2:0, ale Vránovi se dvoubrankové manko podařilo dorovnat na 2:2. Ošlejšek měl ještě možnost, jak tento finálový zápas vyhrát, když v koncovce utkání jel samostatný nájezd. Bohužel samostatný nájezd neproměnil a tenhle zápas skončil remízou 2:2. Druhý zápas o stupně vítězů sehrál boskovický borec Jakub David proti Simonu Kaňovi z Břeclavi. Tohle utkání se našemu reprezentantovi vůbec nepovedlo a prohrál 0:2.

Celý článek

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.