Šprtec Boskovice

Články

1. liga, 3.kolo v Brně

Do Brna v sobotu 14. dubna vyrazili boskovičtí hráči s jasným cílem, získat 4 body. Po vynikajícím výkonu hráčů nad BHC StarColor Most si zapsali hned 2 body za vítězství (16:1). Tvrdší oříšek byl zápas nad Šprtmejkři Ostrava A-one. S nimi po druhém kole prohrávali (2:7). Nic nebylo ztraceno, a tak do dalších zápasů nastoupili v bojovém duchu a vyplatilo se. Vše se mělo rozhodnout v posledním kole, kdy byl stav 7:7. Naši hráči podrželi a s Ostravou remízovali (9:9). Ze třetího kola si tak odvezli krásné 3 body.

 

 

 

Celý článek

Články

Turnaj v Nových Dvorech

V neděli 18. března se v obci Nové Dvory konal turnaj kategorie ČP12 započítaný také do VYSOČINA TOUR. Turnaje se zúčastnilo 33 hráčů převážně z jižní Moravy.

Na 1. místě se umístil Jiří Nakládal (Dragons Modřice), na druhém místě Vojtěch Brauner (Gunners Břeclav) a bronzovou příčku obsadil Vladimí Skála (SHL WIP Reklama Dobrá Voda).

Celý článek

Články

Velikonoční turnaj ve šprtci

V sobotu poslední březnový den se ve Žďáru nad Sázavou konal druhý největší šprtcový turnaj jednotlivců kategorie ČP36. Turnaje se účastnilo 89 hráčů, kteří získali za umístění cenné body do Českomoravského poháru.  Na prvním místě se umístil Miroslav Škorpík (Dragons Modřice), který vybojoval všechna vítězství, na druhém místě Martin Kučera (SHL Brno) a bronzovou příčku obsadil Jakub David (IQ Boskovice). Další boskovičtí hráči se umístili následně: Procházka Josef na 7. místě, Feruga Bohumil obsadil 11. příčku a Procházka Ondřej získal 12. místo. Na 17. místě skončila Petra Zajíčková a na 19. místě Jakub Ošlejšek. Hráč Frajt Antonín se umístil na 31. místě, Vondál Vít na 38. místě, Hroz Lukáš na 41. místě, Kovář Roman na 56. příčce a Komárek Tomáš dosáhl na 71. místo. Šimon David se umístil na 81. příčce a Dominik Fiala dosáhl na 82. místo.

Celý článek

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze je 1.2.2 opravuje určení kategorií z roku narození.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.