Šprtec Boskovice

Články

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA TURNAJ

Vážení,
začala nová sezóna 2024 a sní jak družstva, tak i soutěž jednotlivců.
Dovolujeme si Vás pozvat na první turnaj kategorie ČP36 v Boskovicích.

Celý článek

Články

BOSKOVIČTÍ ODVEZLI Z MČR BRONZ A ZLATO

V sobotu 2. prosince se tři boskovičtí reprezentanti zúčastnili mistrovství České republiky v dalekém Meziboří, aby předvedli skvělé výsledky a zúročili své roční úsilí.

Turnaj byl rozdělen do 4 skupin po 6 lidech a do čtvrtfinále mohli postoupit pouze 2 hráči ze skupiny. To se povedlo Vítu Vondálovi, který díky úžasné bilanci 4 výher a 1 remíze suverénně z prvního místa postoupil do čtvrtfinále. Dalšímu komu se podařilo probojovat do čtvrtfinále byl Josef Procházka jun., který postoupil dál s velkou dávkou štěstí, jelikož s Tomášem Fleišmanem z Dobré Vody měl stejný počet bodů a jejich vzájemný zápas ve skupině skončil remízou 1:1. Nakonec o postupu rozhodlo až lepší skóre vstřelených a obdržených branek a ten měl náš boskovický hráč lepší. Byl úspěšný o pouhý 1 gól. Jedinému boskovickému borci se nepodařilo postoupit a to Jakubu Ošlejškovi, který ve své skupině skončil až na 4. místě.

Ve čtvrtfinále narazil Vít Vondál na zkušeného hráče Miroslava Škorpíka z Modřic, kterého porazil až po samostatných nájezdech 2:1. Josef Procházka jun. se utkal v nejlepší osmičce s Ladislavem Šustáčkem z Brna. I tohle utkání nebylo pro našeho reprezentanta jednoduché, jelikož musel otáčet. Nakonec tohoto soupeře dokázal zdolat 2:1 v základní části.

Celý článek

Články

BOSKOVICE VYHRÁLY POPRVÉ V HISTORII 1. LIGU DRUŽSTEV VE ŠPRTCI

V sobotu 25. listopadu vyjela sedmičlenná skupina hráčů z Boskovic do nedalekých Holasic, kde naši borci odehráli dva poslední zápasy. A to proti týmu Doudeen Team a SHL Dobrá Voda. Naši reprezentanti potřebovali uhrát jeden bod, aby zvítězili v téhle šprtcové soutěži družstev.

V prvním zápase se boskovičtí střetli s obhájci titulu Doudeen Team z Bohunic. Tenhle zápas byl vyrovnaný od začátku. Sice Boskovice postupně zvyšovaly náskok, ale tenhle zkušený tým pokaždé vyrovnal na nerozhodný stav. Po předposledním kole naši reprezentanti vedli pouze o jeden bod a všichni přítomní moc dobře věděli, že poslední hrací směna bude hodně dramatická. Boskovice nakonec koncovku zvládly a uhrály cennou remízu 8:8. Díky téhle remíze naši reprezentanti poprvé v historii vyhráli tuhle největší soutěž družstev.

Celý článek

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.