Šprtec Boskovice

Články

SKVĚLÝ ZAČÁTEK V 1. LIZE DRUŽSTEV

V sobotu 18. února vyrazila pětičlenná skupina z Boskovic do Dobré Vody na 1. ligu družstev, kde naši borci sehráli dvě utkání. A to proti týmu Prague NHL a Dragons Modřice.

V prvním zápase se Boskovice utkaly proti Dragons Modřice. Úvod zápasu se našim borcům vůbec nepodařil, když po dvou směnách prohrávali 3:5. Ale potom se boskovičtí vzpamatovali a nepříznivý stav otočili a udolali tento zkušený a houževnatý tým 10:9.

Do druhého utkání naši hráči nastoupili proti Prague NHL. Hned na začátku se Boskovice ujaly vedení, které postupně zvyšovaly. Tenhle zápas skončil jasným vítězstvím pro boskovický tým, který porazil pražský celek 13:5.

Z tohoto hracího dne si Boskovice odvezly cenné 4 body a drží průběžné 2. místo v tabulce. Další kolo boskovičtí odehrají na domácí půdě, kde se utkají proti Ostravě a Břeclavi.

Celý den se tým opíral o kvalitní výkony hráčů celého družstva, zejména pak o Josefa Procházky juniora, který z 10 zápasů měl na kontě 7 výher, 3 remízy a neprohrál ani jedno utkání.

 

Statistiky jednotlivců:

Jakub David          (6 výher – 2 remízy – 2 prohry)
Ondřej Procházka (4 výhry – 3 remízy – 3 prohry)
Mojmír Stloukal   (3 výhry – 3 remízy – 4 prohry)
Jakub Ošlejšek      (3 výhry – 2 remízy – 5 proher)

Celý článek

Články

JAKUB DAVID STŘÍBRNÝ NA BOSKOVICKÉ ČP 36

V sobotu 11. února se v Boskovicích uskutečnil první šprtcový turnaj v kategorii ČP 36. Zúčastnilo se celkem 70 hráčů z celé republiky a mezi nimi reprezentovalo celkem 11 domácích.

Celý článek

Články

FINÁLE MASTERS

V sobotu 21. ledna se konalo finále, který nese název MASTERS. Tenhle turnaj se konal v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Maximus Resort v Brně. Na tento turnaj se kvalifikovalo celkem 8 hráčů z celé republiky, kteří v loňské sezóně nasbírali nejvíce bodů na turnajích Českého poháru za umístění na prvním až 8. místě.

Na finálový turnaj přijeli do Brna hráči z Břeclavi, Modřic, Boskovic a dalekého Mostu. Boskovický šprtec zde výborně reprezentovali Josef Procházka junior, který se kvalifikoval na tento turnaj poprvé a Jakub David. Tohoto turnaje se nakonec zúčastnilo pouze 7 hráčů, jelikož z pracovních důvodů nemohl přijet bohunický hráč Martin Vrána.

Hrálo se systémem každý s každým na dvou stolech. Po několika kolech, kdy mnozí favorité ztráceli drahocenné body ve vzájemných zápasech, se již začalo rýsovat předběžné pořadí. V něm si skvěle vedli Jakub David, Miroslav Škorpík a nováček Adam Kuráň, kteří se drželi na stupních vítězů. V předposledním kole Davidovi stačila na titul výhra nebo popř. remíza, kdyby Škorpík prohrál s Juchelkou. Nakonec předposlední kolo dopadlo tak, že Škorpík důležitý zápas s Juchelkou prohrál 2:5 a David uhrál s Kuráněm remízu 0:0 a stal se tak vítězem tohoto turnaje. Když už o vítězi bylo rozhodnuto, tak souboj o 2. a 3. místo byl otevřený. Šanci o stupně vítězů měl také boskovický hráč Josef Procházka junior, který musel poslední zápas vyhrát, aby skončil na 3. místě. V posledním utkání ho čekal zkušený hráč Miroslav Škorpík. Po velice vyrovnaném zápase se Procházkovi nepodařil vstřelit vítězný gól a tohle utkání skončilo remízou 0:0. A tahle remíza Škorpíkovi bohatě stačila na 3. místo. Měl sice stejný počet bodů jak Simon Kaňa, ale kvůli dobrému vzájemnému zápasu se umístil před ním. Na boskovického borce Procházky zbyla 5. příčka.

Celý článek

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.