Šprtec Boskovice

Články

2. liga – předehrávka třetího kola

V neděli 24. dubna 2022 se uskutečnila předehrávka třetího kola 2. ligy družstev. Na tuhle předehrávku se vydala výprava 4 boskovických hráčů do Střelice, aby ukořistily další body do tabulky. V prvním zápase Boskovice hrály s Mutěnicemi. Od začátku bylo utkání velice vyrovnané a nakonec zápas skončil nečekanou a překvapivou remízou 3:3.

Dobré pocity si boskovičtí hráči neodnesli ani v dalším zápase proti Střelicím. Od začátku Střelice vedly a těsný náskok udržely až do konce a nakonec Boskovice tohle utkání prohrálo výsledkem 3:5.

Boskovický tým potom odehrál znovu zápas proti Střelicím. Tentokrát si naši hráči spravili chuť a dokázali tenhle ambiciózní tým porazit výsledkem 4:3. Celkem Boskovický tým ukořistil 3 body ze 6 bodů.

V tomhle kole se nejvíce dařilo Mojmíru Stloukalovi, který ze 7 zápasů prohrál pouze jedno utkání.

Statistiky  jednotlivců:

Mojmír Stloukal     (4 výhry   –   2 remízy   –   1 prohra)
Jakub Ošlejšek     (3 výhry   –   2 remízy   –   2 prohry)
Veronika Kovářová     (3 výhry   –   1 remíza   –   3 prohry)
Roman Kovář     (0 výher   –   1 remíza   –   5 proher)

Celý článek

Články

Memoriál MUDr. Jiřího Ventruby

V sobotu 9. 4. 2022 se uskutečnil na Moravě turnaj Českého poháru kategorie ČP 12. Turnaj se odehrával v Brně a sjelo se celkem 60 hráčů a hráček. Tenhle turnaj se uskutečnil na počest legendárního hráče a zakladatele šprtce Jiřího Ventruby. Na tenhle speciální turnaj přijeli nejen současní aktivní hráči, ale i bývalí hráči a veteráni, kteří hráli šprtec závodně v 80. a 90. letech minulého století. Byli to např. Jiří Horák jun. (Vítkovice), Karel Páleníček (SHL Brno), Martin Pařez (SHL Dobrá Voda) nebo třeba Gerhard Cesar (SHL Brno). Mezi další významné hráče, kteří si nenechali tenhle turnaj ujít patřili např. Václav Truhlář (SHL Brno), Martin Boháček (Dragons Modřice), Tomáš Voříšek (Prague NHL), Milan Tichavský (Šprtmejkři Ostrava), Pavel Bělohoubek (Dragons Modřice), Miroslav Škorpík (Dragons Modřice), Martin Kučera (SHL Brno), Bohumil Feruga (BHK IQ Boskovice) nebo pořadatel turnaje Dalibor Kyzlink (SHL Brno). Samozřejmě na tomhle turnaji nesměla také chybět účast boskovických hráčů. Přijelo celkem 7 borců z Boskovic. A hned tři z nich bojovali do posledního kola o stupně vítězů. Nakonec se ve velice vyrovnané špičce turnaje přiklonilo vítězství Patriku Juchelkovi (SHL Brno), který neokusil z šesti zápasů ani jednu porážku. Hned na úžasném 2. místě se umístil boskovický hráč Josef Procházka jun. A na 3. příčce se umístil další boskovický borec Jakub David. Další hráči z Boskovic dopadli následovně: Mojmír Stloukal (13. místo), Jakub Ošlejšek (16. místo), Veronika Kovářová (24. místo), Bohumil Feruga (27. místo) a Roman Kovář (37. místo).

Celý článek

Boskovické turnaje

Zimní pohár 2022

V neděli 27. března se v boskovické školičce uskutečnil 22. ročník místního turnaje, který nese název Zimní pohár. Každý z 11 účastníků odehrál pět zápasů a nepohrdl tradičním občerstvením. Vítězem turnaje se stal zkušený boskovický hráč Jakub David. Na stříbrné pozici se umístil pořadatel turnaje Bob Feruga a bronzovou příčku ukořistil Mojmír Stloukal.
Gratulace vítězům, všem děkuji za účast a zase někdy na viděnou.

Celý článek

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.