Šprtec Boskovice

Světový pohár

1.místo 2.místo 3.místo Nejlepší žák
2015 David Jakub Feruga Bob Ošlejšek Jakub Stloukal Mojmír
2014 Feruga Bob Procházka Josef ml. Kovář Roman Stloukal Mojmír
2013 Feruga Bob Ošlejšek Jakub Procházka Josef ml.
2012 David Jakub Kovář Roman David Vojtěch David Vojtěch
2011 Feruga Bob Kovář Roman Fiala Dominik Feruga Jan
2010 Vondál Vít Odehnal Michal Feruga Bohumil Feruga Jan
2009 Feruga Bob David Jakub Kovář Roman David Vojtěch
2008 Feruga Bob Fiala Dominik Feruga Dominik Feruga Dominik
2007 Feruga Bob Novotný Lukáš David Jakub David Jakub
2006 Feruga Bob Feruga Ivoš David Jakub David Jakub
2005 Feruga Bob Feruga Ivoš Procházka Ondřej Procházka Ondřej
2004 Procházka Ondřej Feruga Bob Ošlejšek Jakub Procházka Ondřej
2003 Feruga Ivoš Feruga Bob Kovář Roman Kovář Roman
2002 Feruga Ivoš Feruga Bob Hroz Lukáš Hroz Lukáš
2001 Feruga Bob Feruga Ivoš Procházka Josef Procházka Ondřej
2000 Feruga Bob Feruga Ivoš Pospíšil Pavel Dryšl Oldřich

 

Kalendář událostí

1. liga 2/6

so 27. duben '19 / Boskovice U Lázní 1734/2a

DOUDEEN - BOSKOVICE
PRAHA - BOSKOVICE
DOUDEEN - PRAHA
 

1. liga 3/6

so 11. květen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - PRAHA
DOBRÁ VODA - BŘECLAV
DOBRÁ VODA - BOSKOVICE
PRAHA - BŘECLAV

Polish Open

so 8. červen '19 / Žory - Polsko

1. liga 4/6

so 8. červen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - DOBRÁ VODA
DOBRÁ VODA - DRAGONS
DRAGONS - BOSKOVICE

2. liga 3/5

ne 16. červen '19 / Žďár nad Svitavou

STOCHOV - BŘECLAV
BŘECLAV - MOST
STOCHOV - STRELICE
DRAGONS - BOSKOVICE
BŘECLAV - STOCHOV
BOSKOVICE - BOHUNICE
BOHUNICE - DRAGONS
DRAGONS - MOST
MOST - BŘECLAV
BOSKOVICE - ZDAR
MOST - STRELICE
STOCHOV - BOSKOVICE
ZDAR - BOSKOVICE
STRELICE - STOCHOV
STRELICE - MOST
 

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.