Šprtec Boskovice

1. listopad '13

Poslední kolo 1. ligy družstev

K posledním dvěma utkáním 1. ligy družstev vyjela sedmičlenná sestava Boskovických hráčů do severní metropole Moravy – do Ostravy. Soupeřem jim byli mimo domácích Šprtmejkrů také brněnští hráči SHL. Tým BHK Orel Boskovice by se při dvou výhrách posunul nejhůře na 4. příčku, ale mohl také reálně pomýšlet (při bodové ztrátě týmu Dragons) na bronzovou medaili.

Domácí Ostrava ve značně oslabené sestavě (bez tří hráčů základního kádru) nejprve vyzvala soupeře z Brna. A překvapivě nakonec brněnský tým, i když nejtěsnějším rozdílem zdolala.

Poté již proti Brnu nastoupilo družstvo z Boskovic. Od začátku utkání si mírný náskok vypracovali brněnští hráči a i když v poslední směně Boskovice mohutně dotahovali, nakonec to nestačilo – konečný výsledek 8 : 11 pro SHL Brno.

V posledním duelu pak tým Boskovic nastoupil proti domácí Ostravě. Velmi vyrovnané utkání nakonec zejména díky excelentnímu výkonu Milana Tichavského (stal se hráčem kola  – 8 výher – 2 remízy – 0 porážek) nakonec skončilo nejtěsnějším vítězstvím domácích.

Pro Boskovický tým to byla velmi smutná tečka za nepovedenou sezonou. Ve vyrovnané soutěži tak obsadil až 8. příčku, což je nejhorší umístění od vstupu klubu do 1. ligy družstev. Přísnější měřítko snese pouze Jakub David, který byl ve všech kolech nejlepším hráčem klubu a potvrdil svou vysokou výkonnost také 4. místem mezi všemi prvoligovými hráči. Bohužel se k němu nikdo další z týmu ani nepřiblížil.

Suverénně prvoligovou soutěž ovládl tým Dobré Vody u Českých Budějovic, před Doudeen Brno a dalším brněnským týmem SHL.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.