Šprtec Boskovice

8. březen '14

Liga družstev

Druhý víkend v únoru se také rozběhli týmové soutěže 1. a 2. ligy družstev. Nejprve, jako již tradičně v sobotu, byla na pořadu nejvyšší soutěž. V té cestovali boskovičtí orli do hlavního města, kde se utkali s domácími ESH Praha a brněnskými Doudeen. Nejprve změřili síly s týmem z Brna. S tímto celkem Boskovice ve své prvoligové historii ještě nedokázali bodovat a že je to pro ně jeden z nejméně oblíbených soupeřů se potvrdilo i tentokrát. Od první směny si tým Doudeen vypracoval mírný náskok, který si dokázal udržet až do závěrečného kola. Konečný výsledek sice není ostudou (7:10), ovšem body z toho opět nejsou.

Utkání proti Praze se sice z počátku zdálo být vyrovnané, ale ve třetí směně Boskovice zlomily odpor domácích a dokráčely si k jasnému vítězství – 15:8.

Nejlepším boskovickým hráčem kola byl opět Jakub David.

V neděli jela sestava „B“ týmu do brněnských Bohunic. Ani Boskovické záloze se však nevedlo. Ze svých čtyř utkání dokázali zvítězit pouze s týmem ze Žďáru, zbylá tři utkání skončila jejich porážkou. Tým výsledkově táhl Roman Kovář, dobře se uvedl nováček v týmu Mojmír Stloukal

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.