Šprtec Boskovice

13. říjen '14

Dominance Jakuba Davide pokračuje

Třetí z letošních kvartálních turnajů, na kterých hráči sbírají nejvíce bodů pro postup na Mistrovství České republiky, se sehrál poslední zářijový víkend v Ostravě. V konkurenci šedesáti hráčů potvrdil svoji letošní vynikající formu boskovický Jakub David. Letos se tak jedná již o druhý turnaj této kategorie, ve kterém David skončil na prvním místě. Posledně tomu tak bylo na jaře v Brně, kde ho na stupeň vítězů doprovodil týmový kolega Michal Odehnal. Tentokrát  to byl v Ostravě domácí Pavel Vrbík, bronz sklidil Martin Vrána.

David si svým vítězstvím zajistil slušný náskok v Českém Poháru, kde před druhým v pořadí vede o víc než sto bodů. Postup na MČR, které se sehraje letos 29. listopadu v obci Hora Svaté Kateřiny, tak má prakticky zajištěný. Titul Mistra České republiky mu zatím v řadě jeho úspěchů chybí. Za připomenutí však stojí jeho vítězství na Mistrovství Evropy z května.

Komentář Martina Kučery si můžete přečíst na webu Unie hráčů stolního hokeje, kde najdete i odkaz na kompletní výsledky turnaje.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.