Šprtec Boskovice

9. listopad '14

Závěrečná kola 1. a 2. ligy družstev sezony

V Mostě sehráli poslední kolo 1. ligy družstev Boskovičtí Orli. Body se zde rozdávaly spravedlivě, všichni si odnesli do prvoligové tabulky po dvou. Domácí hned v úvodu  přehráli Boskovice po vyrovnaném průběhu 10:8. Boskovice pak doslova vlétly na Stochov a po úvodním kole 5:0, udržely náskok až do konce. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 13:9. Zápas Stochov – Most skončilo výsledkem 11:9.

O titul si to na dálku rozdali Šprtmejkři Ostrava a hráči Dobrá Vody. I přesto, že Ostravští hráči v Brně Modřicích nezaváhali a oba své zápasy zvládli, přesto jim to k titulu nestačilo. Dobrá Voda u Českých Budějovic porazila v domácím prostředí tým Doudeen a po velkém boji i celek SHL Brno (10:9) a mohla začít slavit titul. Druhé místo patří jen z důvodu horšího vzájemného zápasu Šprtmejkrům, bronz bere celek SHL Brno. Ve vyrovnaném středu prvoligové tabulky, kde třetího od osmého dělily pouze dva body, se umístily i Boskovice  – na konečné 7. příčce.

Oporou Boskovického celku byl v průběhu celé sezony Jakub David, kterému ve statistikách prvoligových hráčů (kterých v letošním ročníku v 11 týmech startovala rovná stovka) patří pěkná 5. příčka.

Ve druhé lize měla Boskovická záloha volno a tak jen sledovala výsledky zápasů v Ostravě, kam se sjelo 5 druholigových týmů. Vítězství ve 2. lize si vybojovali hráči z Bohunic, Boskovicím letos patří 8. příčka.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Českomoravský pohár

so 30. březen '19 / Praha

Turnaj pro družstva

Praha – turnaj ČP24

ne 31. březen '19 / Praha

Brno – turnaj ČP36

so 6. duben '19 / Brno

1. liga 2/6

so 27. duben '19 / Boskovice U Lázní 1734/2a

DOUDEEN - BOSKOVICE
PRAHA - BOSKOVICE
DOUDEEN - PRAHA
 

1. liga 3/6

so 11. květen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - PRAHA
DOBRÁ VODA - BŘECLAV
DOBRÁ VODA - BOSKOVICE
PRAHA - BŘECLAV

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.