Šprtec Boskovice

9. listopad '14

Závěrečná kola 1. a 2. ligy družstev sezony

V Mostě sehráli poslední kolo 1. ligy družstev Boskovičtí Orli. Body se zde rozdávaly spravedlivě, všichni si odnesli do prvoligové tabulky po dvou. Domácí hned v úvodu  přehráli Boskovice po vyrovnaném průběhu 10:8. Boskovice pak doslova vlétly na Stochov a po úvodním kole 5:0, udržely náskok až do konce. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 13:9. Zápas Stochov – Most skončilo výsledkem 11:9.

O titul si to na dálku rozdali Šprtmejkři Ostrava a hráči Dobrá Vody. I přesto, že Ostravští hráči v Brně Modřicích nezaváhali a oba své zápasy zvládli, přesto jim to k titulu nestačilo. Dobrá Voda u Českých Budějovic porazila v domácím prostředí tým Doudeen a po velkém boji i celek SHL Brno (10:9) a mohla začít slavit titul. Druhé místo patří jen z důvodu horšího vzájemného zápasu Šprtmejkrům, bronz bere celek SHL Brno. Ve vyrovnaném středu prvoligové tabulky, kde třetího od osmého dělily pouze dva body, se umístily i Boskovice  – na konečné 7. příčce.

Oporou Boskovického celku byl v průběhu celé sezony Jakub David, kterému ve statistikách prvoligových hráčů (kterých v letošním ročníku v 11 týmech startovala rovná stovka) patří pěkná 5. příčka.

Ve druhé lize měla Boskovická záloha volno a tak jen sledovala výsledky zápasů v Ostravě, kam se sjelo 5 druholigových týmů. Vítězství ve 2. lize si vybojovali hráči z Bohunic, Boskovicím letos patří 8. příčka.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.