Šprtec Boskovice

28. duben '15

Českomoravský pohár 2015

Celkový počet pětadvaceti družstev z celé České republiky se potkal o víkendu v Brně, aby změřil síly v již tradiční soutěži Českomoravský pohár.

V sobotu se odehrálo semifinále, do kterého Boskovice vyslali hned tři mužstva, jmenovitě BHK Orel Boskovice „A“ (Bohumil Feruga, Jakub David, Josef Procházka ml., Dominik Fiala), BHK Orel Boskovice „B“ (Vít Vondál, Michal Odehnal, Ondřej Procházka, Roman Kovář) a BHK Orel Boskovice „C“ (Jan Feruga, David Grénar, Tomáš Paulík, Mojmír Stloukal). I přes prvotní prohru s BHC StarColor Most se nejlépe dařilo boskovickému „béčku“, po zbytek dne totiž již neprohráli a s bilancí pěti výher a čtyř rezím se umístili na celkově čtvrté příčce, která jim zajistila postup do nedělního finále.

BHK Orel Boskovice „A“ se do pětice postupujícíh již nevešlo, přestože získali stejný počet bodů jako poslední postupující Old Friends Most. O pořadí totiž rozhodovali body pomocné, které rozhodli o umístění boskovických na osmé příčce.

Tým „C“, složený převážně z mladších hráčů, táhl kupředu převážně Jan Feruga. Přestože vybojoval pro svůj tým slušných šest výher a jednu remízu, se jako celek umístili až na 24. místě.

V nedělním finále BHK Orel Boskovice „B“ začali dobře, a to výhrou nad mosteckým celkem Old Friends. Ve zbylých utkáních se jim už tak nedařilo a v celkovém pořadí obsadili neoblíbenou čtvrtou příčku. V konkurenci takového množství družstev z celé republiky se přesto jedná o solidní výsledek, kterým se Boskovice opět zapsali do šprtcové historie týmových soutěží. Za zmínku ještě stojí, že hned tři boskovičtí hráči – Vondál, Odehnal a Procházka O. se umístili v první desítce statistiky jednotlivců soutěže.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.