Šprtec Boskovice

23. červen '15

Boskovické „Mistrovství světa“

Některý z červnových víkendů bývá již tradičně mezi boskovickými hráči šprtce vyhrazen nejstaršímu místnímu turnaji (již 24. ročník) – Mistrovství Světa, tedy turnaj, který odehrají nejlepší boskovičtí hráči s reprezentačními týmy.

Předvojem je, jako již tradičně, turnaj MS skupiny B – kde bojují hráči o první dvě postupová místa do hlavního turnaje. Tentokrát se tento kvalifikační turnaj nejlépe vydařil Vojtovi Davidovi a Ondrovi Procházkovi, kteří se tak mohli v neděli 21. 6. připojit k nejlepší šestici z loňského ročníku do hlavního turnaje.

Bohužel této příležitosti využil pouze Vojta David. Ondra Procházka, stejně jako Jan Feruga a Vít Vondál nedorazili, a tak se turnaj odehrál pouze v pěti hráčích. V průběhu celého dne prokazoval nejlepší aktuální výkonnost Josef Procházka (tým USA), který jako jediný neochutnal hořkost porážky a vcelku jednoznačně zvítězil. Ve finále nedal šanci ani stříbrnému Jakubu Davidovi (Slovensko), bronz bral tentokrát Bob Feruga (ČR).

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

ČP36 – Břeclav

so 12. září '20 / Břeclav

2. liga, 2. kolo

ne 20. září '20 / Boskovice

10:00      Střelice - Bohunice 11:30      Bohunice - Boskovice 13:00     Boskovice - Střelice 14:30     Bohunice - Střelice 16:00     Střelice - Boskovice

2. liga, 5. kolo

ne 18. říjen '20 / Bohunice

10:00 Modřice - Boskovice 11:30 Litvínov - Boskovice 13:00 Boskovice - Bohunice

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.