Šprtec Boskovice

16. únor '16

Zimní pohár ovládl Bob Feruga, sklidil i potlesk za přínos boskovickému šprtci

Příležitost potrénovat před nadcházející šprtcovou sezonou využila v neděli 17. ledna patnáctka boskovických hráčů. Své síly změřili na místním turnaji Zimní pohár, jehož historie sahá až do roku 1999. Pořádá jej Bob Feruga, který do boskovické Orlovny přinesl krom skleněného putovního poháru pro vítěze i bohaté občerstvení.

A o Bobu Ferugovi bylo na turnaji hodně slyšet. Ze šesti odehraných zápasů v pěti zvítězil, jediný půlbod ztratil v utkání s Jakubem Davidem a po čtvrté v řadě si tak odnesl tradiční skleněný Zimní pohár zpátky domů. Na stupeň vítězů jej doprovodil právě Jakub David na stříbrnou příčku, bronz bral Vít Vondál. Poslední medaili určenou pro nejlepšího žáka si svými stále zlepšujícími výkony vybojoval společně s celkovou devátou příčkou Ondřej Kryštof.

Prohlédněte si výslednou tabulku turnaje, historii vítězů Zimního poháru od roku 1999 nebo všechny fotografie pořízené na turnaji Davidem Grénarem.

Osmnáctý ročník Zimního poháru využili dlouholetí členové klubu BHK Orel Boskovice také k poděkování Bobu Ferugovi za jeho vedení šprtcového dění v Boskovicích. Ten s koncem roku 2015 předal svoji funkci prezidenta klubu do rukou Romana Kováře. Pouze díky téměř dvě dekády trvající pečlivé práci Boba Ferugy se mohli desítky hráčů a hráček účastnit všech v Česku dostupných soutěží. Kroužek v Domu dětí a mládeže spojený s účasti na soutěži žákovských družstev Ligy škol, desítky sezon místní ligy jednotlivců, nespočet místních turnajů, ale převážně zapojení do celorepublikových soutěží jako Český pohár nebo první i druhá liga družstev, to vše by bez Boba Ferugy nebylo možné.

Děkovnou řeč pronesl nastávající prezident klubu Roman Kovář, ten svému předchůdci předal i dar v podobě dresu oblíbeného Ferugova zámořského klubu Buffala Sabres.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Polish Open

so 8. červen '19 / Žory - Polsko

1. liga 4/6

so 8. červen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - DOBRÁ VODA
DOBRÁ VODA - DRAGONS
DRAGONS - BOSKOVICE

2. liga 3/5

ne 16. červen '19 / Žďár nad Svitavou

STOCHOV - BŘECLAV
BŘECLAV - MOST
STOCHOV - STRELICE
DRAGONS - BOSKOVICE
BŘECLAV - STOCHOV
BOSKOVICE - BOHUNICE
BOHUNICE - DRAGONS
DRAGONS - MOST
MOST - BŘECLAV
BOSKOVICE - ZDAR
MOST - STRELICE
STOCHOV - BOSKOVICE
ZDAR - BOSKOVICE
STRELICE - STOCHOV
STRELICE - MOST
 

Žďár nad Sázavou – ČP24

so 22. červen '19 / Žďár nad Sázavou

1. liga 5/6

so 5. říjen '19 / Ostrava

BOSKOVICE - OSTRAVA
BOSKOVICE - DRAGONS
DRAGONS - BŘECLAV
OSTRAVA - BŘECLAV

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.