Šprtec Boskovice

14. březen '16

Boskovice vkročili do nové sezóny týmových soutěží

Po zimní pauze boskovické celky bojovali v právě zahájené sezóně soutěží družstev na obou frontách, prvoligový celek BHK Orel Boskovice v Mostě, druholigové BHK Orel Boskovice „B“ to měl blíže, svá utkání sehráli v brněnských Bohunicích.

Boskovické družstvo se první ligy loňskou sezónu nezúčastnilo, a to především kvůli prořídlé soupisce. Tu letos doplnily nové posily: Petra Zajíčková (dříve Žďár nad Sázavou) a Petr Vyoral (BHC Dragons Modřice), oba velmi zkušení hráči. Týmu, který letos vede kapitán Jakub David však na soupisce prvního kola přeci jen chybělo jedno jméno – Bob Feruga.

Do prvního utkání proti úřadujícím vícemistrům BHC Dragons vstoupili Boskovice skvěle. Během celého utkání si držely vedení, avšak to se soupeři podařilo v posledním utkání suverénně zlomit a konečný stav utkání tak byl remízový 8:8.

Dalším soupeřem dne byl domácí BHC StarColor Most. Tentokrát bylo utkání vyrovnanější, rozdíl ve vedení se nepřehoupl přes rozdíl jediného bodu a nakonec následovala druhá remíza – 9:9.

BHK Orel Boskovice reprezentovali Jakub David, Petra Zajíčková, Vít Vondál, Josef Procházka ml., Petr Vyoral, Jakub Ošlejšek a Dominik Fiala.

Druholigový celek sehrál v Bohunicích rozšířené kolo, nastoupil hned dvakrát proti Gunners Břeclav a BHC Dragons Modřice „B“.

Z celkových čtyř utkání se jim podařilo pouze jednou remízovat a to 4:4 ve druhém utkání s Modřicemi. První získali ve svůj prospěch Modřice v poměru na vyhrané zápasy 6:2.

Vstup do druholigové sezóny se velmi vydařil mladému břeclavskému týmu Gunners, který je po prvním kole soutěže lídrem tabulky. Ti nad Boskovicemi zvítězili 6:2 a 4:1.

Tým BHK Orel Boskovice „B“ letos vede Roman Kovář a v prvním dni kromě něj reprezentovali David Grénar, Tomáš Pavlík a Mojmír Stloukal.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Polish Open

so 8. červen '19 / Žory - Polsko

1. liga 4/6

so 8. červen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - DOBRÁ VODA
DOBRÁ VODA - DRAGONS
DRAGONS - BOSKOVICE

2. liga 3/5

ne 16. červen '19 / Žďár nad Svitavou

STOCHOV - BŘECLAV
BŘECLAV - MOST
STOCHOV - STRELICE
DRAGONS - BOSKOVICE
BŘECLAV - STOCHOV
BOSKOVICE - BOHUNICE
BOHUNICE - DRAGONS
DRAGONS - MOST
MOST - BŘECLAV
BOSKOVICE - ZDAR
MOST - STRELICE
STOCHOV - BOSKOVICE
ZDAR - BOSKOVICE
STRELICE - STOCHOV
STRELICE - MOST
 

Žďár nad Sázavou – ČP24

so 22. červen '19 / Žďár nad Sázavou

1. liga 5/6

so 5. říjen '19 / Ostrava

BOSKOVICE - OSTRAVA
BOSKOVICE - DRAGONS
DRAGONS - BŘECLAV
OSTRAVA - BŘECLAV

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.