Šprtec Boskovice

14. březen '16

Boskovice vkročili do nové sezóny týmových soutěží

Po zimní pauze boskovické celky bojovali v právě zahájené sezóně soutěží družstev na obou frontách, prvoligový celek BHK Orel Boskovice v Mostě, druholigové BHK Orel Boskovice „B“ to měl blíže, svá utkání sehráli v brněnských Bohunicích.

Boskovické družstvo se první ligy loňskou sezónu nezúčastnilo, a to především kvůli prořídlé soupisce. Tu letos doplnily nové posily: Petra Zajíčková (dříve Žďár nad Sázavou) a Petr Vyoral (BHC Dragons Modřice), oba velmi zkušení hráči. Týmu, který letos vede kapitán Jakub David však na soupisce prvního kola přeci jen chybělo jedno jméno – Bob Feruga.

Do prvního utkání proti úřadujícím vícemistrům BHC Dragons vstoupili Boskovice skvěle. Během celého utkání si držely vedení, avšak to se soupeři podařilo v posledním utkání suverénně zlomit a konečný stav utkání tak byl remízový 8:8.

Dalším soupeřem dne byl domácí BHC StarColor Most. Tentokrát bylo utkání vyrovnanější, rozdíl ve vedení se nepřehoupl přes rozdíl jediného bodu a nakonec následovala druhá remíza – 9:9.

BHK Orel Boskovice reprezentovali Jakub David, Petra Zajíčková, Vít Vondál, Josef Procházka ml., Petr Vyoral, Jakub Ošlejšek a Dominik Fiala.

Druholigový celek sehrál v Bohunicích rozšířené kolo, nastoupil hned dvakrát proti Gunners Břeclav a BHC Dragons Modřice „B“.

Z celkových čtyř utkání se jim podařilo pouze jednou remízovat a to 4:4 ve druhém utkání s Modřicemi. První získali ve svůj prospěch Modřice v poměru na vyhrané zápasy 6:2.

Vstup do druholigové sezóny se velmi vydařil mladému břeclavskému týmu Gunners, který je po prvním kole soutěže lídrem tabulky. Ti nad Boskovicemi zvítězili 6:2 a 4:1.

Tým BHK Orel Boskovice „B“ letos vede Roman Kovář a v prvním dni kromě něj reprezentovali David Grénar, Tomáš Pavlík a Mojmír Stloukal.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.