Šprtec Boskovice

30. březen '16

Žákovské soutěže: celostátní finále Ligy škol a Velikonoční pohár SVČ

Finále Ligy škol

V sobotu 19.března se na jihu Moravy – v Břeclavi uskutečnilo celostátní finále žákovské soutěže – LIGA ŠKOL, do něhož se kvalifikovalo 8 nejlepších žákovských družstev z celé republiky. Do konečného počtu 9 týmů pak účastníky doplnil tým domácí ZŠ Břeclav Slovácká.

Na toto finálové klání se z únorového krajského kola probojoval i žákovský tým z Boskovic, startující pod hlavičkou SVČ Boskovice. Z důvodu nemoci však do Břeclavi neodcestoval lídr týmu Mojmír Stloukal a tak ve značně oslabené a nezkušené sestavě si boskovičtí nemohli klást vysoké cíle. Předpoklady se potvrdily, Boskovicím v konečném účtování patří 8. příčka mezi žákovskými družstvy. Překvapení se nekonalo ani na čele tabulky, prvenství obhájil tým CVČ Kohoutovice před domácí Břeclaví a ZŠ Dobrá. Ceny všem účastníkům předávali zástupci města Břeclav a náměstek hejtmana Jmk Stanislav Juránek.

Boskovice reprezentovali a snad mnoho zkušeností nabrali: Ondřej Kryštof, Tomáš Paulík a Jan Maleček pod vedením trenérů Bohumila Ferugy a Josefa Procházky.

Velikonoční pohár

Hned pár dnů poté, na Zelený čtvrtek se v budově Střediska volného času uskutečnil tradiční žákovský turnaj místních nadějí, již 6. ročník Velikonočního poháru. Tady se již naplno projevily zkušenosti a po uzdravení potvrdil své kvality Mojmír Stloukal, který prošel turnajem bez zaváhání a obhájil tak vítězství. Na stupně vítězů jej doprovodili stříbrný Ondra Kryštof a bronzový Mirek Látal.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Českomoravský pohár

so 30. březen '19 / Praha

Turnaj pro družstva

Praha – turnaj ČP24

ne 31. březen '19 / Praha

Brno – turnaj ČP36

so 6. duben '19 / Brno

1. liga 2/6

so 27. duben '19 / Boskovice U Lázní 1734/2a

DOUDEEN - BOSKOVICE
PRAHA - BOSKOVICE
DOUDEEN - PRAHA
 

1. liga 3/6

so 11. květen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - PRAHA
DOBRÁ VODA - BŘECLAV
DOBRÁ VODA - BOSKOVICE
PRAHA - BŘECLAV

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.