Šprtec Boskovice

17. červen '16

Předposlední kolo první ligy družstev

V sobotu 21. května v boskovické orlovně přivítali domácí ve třetím kole 1. ligy družstev tým Stochova a celek SHL Brno. Především souboj s brněnským celkem byl vzhledem k vývoji na čele tabulky velice důležitý, jelikož se utkal vedoucí tým (Brno), který doposud neztratil ani bod, s třetím týmem (Boskovice). Toto utkání, které bylo od začátku velmi vyrovnané, se v jeho průběhu přeci jen začalo výsledkově přiklánět na stranu domácích Boskovic, možná i vzhledem k užšímu kádru brněnského celku. Konečný výsledek se nakonec zastavil na skore 10:8 pro domácí.

Ve druhém utkání již brněnský celek překvapení nepřipustil a porazil Stochov 12:7.

V posledním zápase dne nastoupili domácí hráči proti Stochovu. Od počátku rozdíl ve skore narůstal ve prospěch favorizovaných domácích hráčů, nakonec utkání skončilo jednoznačně 15:5.

Všichni hráči Boskovic podali solidní výkony, nutno však vyzvednout výkon Josefa Procházky, který se stal nejen nejlepším hráčem tohoto trojutkání, ale poprvé ve své kariéře i celého prvoligového kola. Stal se tak třetím hráčem z Boskovic (po Bohumilu Ferugovi a Jakubu Davidovi), kterému se tohoto prestižního ocenění dostalo.

Boskovice se tak zatím drží na třetí příčce prvoligové tabulky. Věřme, že tomu tak bude i po posledním kole, které se po letní pauze v sobotu 24. září 2016. Tentokrát přijedou soupeři Doudeen Team a SHC Bizoni Uherčice.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.