Šprtec Boskovice

4. prosinec '16

Finále první ligy dopadlo podle očekávání, Boskovice bronz, Brno stříbro, titul zůstal v Dobré Vodě

Nejlepší tři družstva první ligy družstev sehráli 12. listopadu finále. Hostila jej Dobrá Voda u Českých Budějovic jakožto vítěz základní části. Dále přijeli SHL SDS EXMOST Brno a BHK Orel Boskovice.

Do finále se přenášeli body ze základní části, domácí  finále startovali s 15 body, Brno mělo na kontě bodů 13 a Boskovice 11. Domácím tedy stačilo urvat pouhý bod, aby se opět stali mistry. To se jim povedlo ihned v prvním utkání dne proti Brnu. Remíza 7:7 jim stačila a k sobotnímu obědu tak mohli jít rovnou „bouchnout šáňo“.

Následovalo utkání Dobrá Voda × Boskovice. Domácí byli v utkání celkem odevzdaní, o body jim již nešlo, a Boskovice tak po pěti směnách zvítězili suverénně 13:7.

O stříbro se hrálo v utkání Boskovice × Brno. Tou dobou mělo Brno jednobodový náskok, vítězství Boskovic by jej tedy přesunulo na druhou příčku. Po velmi vyrovnaném utkání však Brno na vyhrané zápasy zvítězilo 11:9 a pořadí po finále tak zůstalo beze změny.

I tak se jedná o nejlepší prvoligové umístění Boskovic, které budou silnou konkurencí všem týmům soutěže i v sezóně 2017.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.