Šprtec Boskovice

24. září '17

Boskovičtí úspěšní v konkurenci 107 hráčů na turnaji v Praze

Třetí kvartální turnaj jednotlivců sezony (kategorie ČP36) se sehrál v sobotu 23. září v Praze. Na účasti 107 hráčů z celé republiky se podílelo sedm hráčů reprezentujících dresy BHK Orel Boskovice.

Z celkem sedmi odehraných zápasů, které v tělocvičně ZŠ na Veronském náměstí sehrál každý účastník, se nejlépe dařilo Miroslavu Škorpíkovi z týmu Dragons Modřice. Svým soupeřům moc šancí nedával a zvítězil ve všech zápasech, čímž si suverénně vybojoval první příčku na stupni vítězů. Za zmínku rozhodně stojí, že je Škorpík aktuálně nejlepším šprtcovým hráčem, což dokládá jeho vedení v Českém poháru 2017.

Mezi jeho soupeři byli mimo jiné boskovičtí Jakub David a Josef Procházka ml. Právě David se Škorpíkem prohrál poslední utkání, které o první příčce rozhodovalo, 1:2. David skončil na celkovém třetím místě.

Procházka před posledním utkáním ztrácel pouze jeden bod se Škorpíkem, v posledním utkání ho turnajový algoritmus postavil proti Patriku Purketovi z Mostu. Purket byl tentokrát úspěšnější, Procházku porazil a skončil na celkovém druhém místě, což Procházku odsunulo až na příčku sedmou.

Umístění všech hráčů BHK Orel Boskovice na turnaji ČP36 v Praze:

  • 3. Jakub David
  • 7. Josef Procházka ml.
  • 26. Petra Zajíčková
  • 27. Dominik Fiala
  • 30. Vít Vondál
  • 67. Jakub Ošlejšek
  • 70. Roman Kovář

Foto kompletních výsledků viz příspěvek Unie HSH na Facebooku, kde najdete i fotografii stupně vítězů turnaje.

David, Procházka, Fiala, Vondál i Zajíčková svými dobrými výsledky na turnaji jistě zapíší slušný počet bodů do Českého poháru, který jim usnadní boj o postup na Mistrovství ČR. To se letos koná 25. listopadu v Mostě.

V Mostě se také koná čtvrtý a poslední celorepublikový turnaj jednotlivců a to tři týdny před MČR, konkrétně 4. listopadu.

Dobrou příležitostí pro získání bodů z regionálního turnaje je také turnaj kategorie ČP12 v Boskovicích, který pořádají boskovičtí orli 1. října.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.