Šprtec Boskovice

8. květen '18

Mistrovství Evropy v Senici

O víkendu 18. – 20. 4. se ve Slovenské Senici konalo Mistrovství Evropy v Multitabelu. Na Slovensko se sjeli hráči nejen z České republiky, ale i Maďarska, Ruska, Polska a Švédska.

Náš klub reprezentovali dva hráči a to Jakub David (muži) a Petra Zajíčková (ženy).

První den ME byl věnován hře Airhockey.  Petra Zajíčková bohužel nepostoupila mezi čtyři nejlepší ženy. Jakub David pak v mužské kategorii skončil na nepopulární 4. příčce, když v zápase o 3. místo prohrál smolně o gól 6:7.

Druhý den byl na pořadu Šprtec a Chemoplast.

V kategorii mužů náš klub reprezentoval Jakub David, kterému se nedařilo a obsadil až 12. místo. Přesto naši slavili úspěch. V kategorii žen – Petra Zajíčková opět zúročila své zkušenosti a ukázala své kvality na ME. I přes  malé zaváhání v podobě remízy, s pozdější stříbrnou Veronikou Grabinskou, si došla pro titul.

Poslední den byl věnován soutěži družstev, a to ve Šprtci a Airhockey. I zde byl součástí reprezentačního týmu ve šprtci náš hráč Jakub David. Český tým zvítězil a odvezl si titul mistrů Evropy ve Šprtci – družstev.

 

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.