Šprtec Boskovice

30. prosinec '19

Mikulášský pohár zakončil místní sezónu

V neděli 8. prosince se v boskovické Sokolovně odehrál 9. ročník Mikulášského poháru ve šprtci. Turnaje se zúčastnilo celkem 16 hráčů. Všichni tihle hráči se utkali o odměny v podobě čokoládových mikulášů, čertů, perníků a jiných sladkostí. Odměny čekaly na vítěze všech hráčských kategorií, kromě ml. žáka a juniora.

Samozřejmě nechyběla speciální odměna pro čtvrtého hráče v celkovém pořadí. Mísu plnou brambor vyhrál místní hráč Vít Vondál. Na třetím místě se umístil pořadatel turnaje Josef Procházka ml. Dva účastníci Bob Feruga a Jakub David posbírali během turnaje shodný počet bodů a o celkovém vítězství Kuby Davida tak rozhodlo kritérium pomocných bodů. Cenu pro nejlepšího staršího žáka si odnesl nováček Michal Sychra. Plaketku pro nejlepšího střelce turnaje, o kterou bojovali hráči pouze v kategorii ml. žáků, st. žáků a juniorů získal po delší pauze Jan Maleček. A trofej pro nejlepší ženu vyhrála čerstvá mistryně republiky Petra Zajíčková.

Pro všechny účastníky znamená účast na turnaji také bodový zisk do Českého poháru, protože turnaj byl zařazen do nejnižší kategorie ČP, kategorie EXPRES. Gratulace vítězům, všem děkuji za účast a zase někdy na viděnou

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.