Šprtec Boskovice

20. listopad '11

Úspěch boskovického družstva na Českomoravském Poháru

O víkendu se uskutečnila v Mostě druhá nejprestižnější soutěž družstev – Českomoravský Pohár, do které se přihlásilo hned 17 týmů, z nichž 9 bylo prvoligových.

V sobotu probíhaly boje ve skupinách po čtyřech týmech, v jedné bylo týmů pět. Jistotu postupu měl jen vítěz skupiny, pětici finalistů doplnil nejlepší z druhého místa.

Boskovice si nevylosovaly zrovna jednoduchou skupinu, hned dva týmy (Prague NHL a Exmost Brno) jsou zástupci 1. ligy. Vynikajícímy výkony však nenechali nikoho na pochybách, že v nedělním finále nebudou chybět. Všechny své tři soupeře porazili a skupinu tak vyhráli. Nejlepším sobotním výkonem se jako již tradičně prezentoval Jakub David.

V pětičlenném finále již nebylo lehkých soupeřů. Všechny týmy byli zástupci nejvyšší soutěže, mezi pěticí byly i dva nejlepší týmy letošního ročníku 1. ligy družstev – Dragons Brno a Dobrá Voda u Českých Budějovic.

Boskovičtí zahajovali s týmem Žďáru n. Sázavou. Po nervozním úvodu splnili úlohu favorita tohoto utkání a zvítězilí nad Žďárem 6 : 1. V druhém utkání nastoupily Boskovičtí proti týmu Doudeen Brno. Tento brněnský celek s totálním defensívním stylem hry byl nakonec úspěšnější a v utkáních s minimálním počtem branek nakonec zvítězil 3 : 2. Následoval zápas s týmem Dobré Vody. Velice vyrovnané utkání nakonec remírou i skončilo – 3 : 3.

Poslední zápas s úřadujícím Mistrem republiky – týmem Dragons Brno byl boj o medaile. Při vítěztví by pro Boskovice zacinkalo stříbro. A tak se také stalo. Boskovičtí si náskok utvořili již v první směně a brněnští hráči v průběhu totálně odpadli. Utkání nakonec skončilo jasným vítěztvím 7 : 1. A bylo možno slavit. Škoda jen těsné prohry s týmem Doudeen, který si nakonec dokráčel pro vítězství. Bronzová příčka zbyla na Dobrou Vodu.

Excelentní výkon v nedělním finále podal Michal Odehnal. Dále se na největším týmovém úspěchu v historii klubu podílel Jakub David, Bohumil Feruga, Vít Vondál a Jan Feruga.

Na webových stránkách UHSH si můžete přečíst krátký článek o této události a také prohlédnout výsledky a statistiky.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Polish Open

so 8. červen '19 / Žory - Polsko

1. liga 4/6

so 8. červen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - DOBRÁ VODA
DOBRÁ VODA - DRAGONS
DRAGONS - BOSKOVICE

2. liga 3/5

ne 16. červen '19 / Žďár nad Svitavou

STOCHOV - BŘECLAV
BŘECLAV - MOST
STOCHOV - STRELICE
DRAGONS - BOSKOVICE
BŘECLAV - STOCHOV
BOSKOVICE - BOHUNICE
BOHUNICE - DRAGONS
DRAGONS - MOST
MOST - BŘECLAV
BOSKOVICE - ZDAR
MOST - STRELICE
STOCHOV - BOSKOVICE
ZDAR - BOSKOVICE
STRELICE - STOCHOV
STRELICE - MOST
 

Žďár nad Sázavou – ČP24

so 22. červen '19 / Žďár nad Sázavou

1. liga 5/6

so 5. říjen '19 / Ostrava

BOSKOVICE - OSTRAVA
BOSKOVICE - DRAGONS
DRAGONS - BŘECLAV
OSTRAVA - BŘECLAV

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.