Šprtec Boskovice

20. únor '22

Boskovičtí zazářili na kvartále v Břeclavi


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/35908/virtual/www/wp-content/plugins/plugin.php on line 144

V sobotu 12. února se v Břeclavi na základní škole na ulici Slovácké uskutečnil velký turnaj kategorie ČP 36. Na tomto turnaji samozřejmě nemohli chybět hráči z Boskovic. Nakonec jich odcestovalo celkem deset.

Turnaje se zúčastnilo celkem 80 hráčů z celé republiky. Boje o nejvyšší příčky byly velmi vyrovnané, až po 6.místo měli všichni 2 ztráty. Jelikož v posledním kole na stole číslo 1 remizovali Josef Procházka junior a Martin Vrána, tak byl pár vteřin od životního úspěchu a překvapení celého turnaje domácí junior Erik Stohanzl. Na celkovém 1. místě nakonec skončil bohunický hráč Martin Vrána. Na skvělém 2. místě se umístil boskovický hráč Josef Procházka junior, kterému uteklo vítězství o 2 pomocné body. A 3. místo obsadil čerstvý vítěz Masters Patrik Juchelka z týmu SHL Brno. Pro Erika Stohanzla zbylo nepopulární 4. místo. Z prázdnou ale neodjel, jelikož získal pohár pro nejlepšího juniora turnaje.

Do elitní desítky se kromě Josefa Procházky juniora podařilo probojovat dvěma borcům z Boskovic. A to Jakubu Ošlejškovi, který se umístil na 5. pozici. A Jakubu Davidovi, který obsadil 9. místo. Další hráči z Boskovic dopadli následovně: Ondřej Procházka (27. místo), Vít Vondál (29. místo), Roman Kovář (41. místo), Petra Zajíčková (47. místo), Veronika Kovářová (54. místo), Mojmír Stloukal (56. místo) a Jan Maleček (65. místo).

Na závěr stojí za připomenutí, že Petra Zajíčková po dlouhé mateřské pauze dokázala vyhrát cenu za nejlepší ženu turnaje.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.