Šprtec Boskovice

19. červen '22

ČP 36 – MUTĚNICE

V sobotu 18. června 2022 se konal v Mutěnicích turnaj kategorie ČP 36. Do této obce, která se nachází kousek od Hodonína přicestovalo celkem 66 hráčů a hráček z celé republiky. Do Mutěnice odcestovala také čtveřice hráčů z týmu BHK IQ Boskovice.

Všichni čtyři obsadili na tomhle turnaji solidní místa. Nejlepší hráč z Boskovic se stal Mojmír Stloukal, který se umístil na skvělém 6. místě. Akorát škoda, že prohrál úplně poslední zápas turnaje s Liborem Sitou ze Střelice. Jinak by se umístil na stupních vítězů. Do nejlepší desítky se vešly také Jakub Ošlejšek (8. místo) a Roman Kovář (9. místo). Na krásné 15. příčce se umístila Veronika Kovářová, která si odnesla pohár pro nejlepší ženu turnaje.

Vítězem turnaje se stal Patrik Juchelka z týmu SHL Brno. Na 2. místě se umístil Libor Sita ze Sokol Střelice. A bronzovou 3. příčku vybojoval Ludvík Vojtěch ze Žďáru nad Sázavou reprezentující SHL Brno.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

1. liga – 5.kolo

so 8. říjen '22 / Boskovice

9:00 - BHK IQ Boskovice vs. Doudeen Team (Dragons Modřice) 11:30 - Prague NHL vs. Dragons Modřice (Doudeen Teams) 14:00 - Prague NHL vs. Doudeen Team (BHK IQ Boskovice) 16:30 - BHK IQ Boskovice vs. Dragons Modřice (Prague NHL)

2.liga – 5.kolo

ne 9. říjen '22 / Kadolec

Dragons - Boskovice Boskovice - Kadolec Boskovice - Bohunice Kadolec - Boskovice Boskovice - Dragons

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.