Šprtec Boskovice

12. červen '22

Mistrovství Evropy 2022

O víkendu 11. – 12. června 2022 se v Modřicích uskutečnilo Mistrovství Evropy v Multitabelu. Tohoto turnaje se zúčastnili nejen hráči České republiky, ale i hráči Slovenska, Polska, Finska, Švédska, Moldávie, Rumunska, Maďarska a Ukrajiny.

Náš klub reprezentoval Jakub David v kategorii mužů.

První den ME byl věnován hře billiard-hockey (šprtec) jednotlivců. Tohoto turnaje se zúčastnil Jakub David, který z 6 zápasů prohrál jedno utkání a celkově se umístil na bronzové 3. příčce. Před ním skončil akorát Miroslav Škorpík z Modřic, který skončil na 2. místě. A Simon Kaňa z Břeclavi, který bez jediné porážky tenhle turnaj vyhrál a stal se novým mistrem Evropy.

Ještě v tentýž den se uskutečnil turnaj v Chemoplastu a v Air-hockey. I na těchto turnajích reprezentoval náš klub Jakub David. V Chemoplastu se Kubovi velice dařilo a vybojoval úžasné 2. místo. V Air-hockey se mu už příliš nedařilo a ve vyřazovacích bojích vypadl ve čtvrtfinále.

Druhý den byly na pořadu soutěže družstev, a to v Air-hockey a ve Šprtci. V soutěži družstev figuroval i boskovický hráč Jakub David, který byl součástí reprezentačního týmu ve šprtci. Kromě Kuby Davida byl součástí reprezentace také Martin Vrána, Jiří Nakládal, Jaromír Foltýn junior a kapitán Miroslav Škorpík. Český tým suverénně zvítězil a odvezl si titul mistrů Evropy ve Šprtci – družstev.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.