Šprtec Boskovice

17. říjen '22

ČP 12 – BOSKOVICE

V sobotu 15. října 2022 se v Boskovicích konal turnaj jednotlivců v kategorii ČP 12. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 22 lidí. Kromě domácích si nenechali tenhle turnaj ujít hráči z Tišnova, Modřice, Bohunic, Břeclavi, Mutěnic a Bohumína.

Turnaj probíhal v klidné a přátelské atmosféře a boje o nejvyšší příčky byly vyrovnané až do konce turnaje. Blízko vítězství v turnaji byl domácí hráč Ondřej Procházka, kterému stačila v posledním zápase remíza, ale bohužel závěrečný zápas s Jakubem Davidem nezvládl a prohrál 2:4.

Vítězem turnaje se stal boskovický borec Jakub David, který přidal do své bohaté sbírky další pohár. Na 2. místě skončil Ondřej Procházka a bronzové 3. místo si odnesl Martin Vrána z Bohunic. Do nejlepší desítky se vešli z domácích ještě Josef Procházka jun., který se umístil na bramborovém 4. místě, hned za ním na 5. místě Bob Feruga a TOP 10 uzavřel Jakub Ošlejšek. Další boskovičtí hráči dopadli následovně: 11. místo Vít Vondál, 14. místo Petra Zajíčková a na 19. místě Roman Kovář.

Ještě stojí za zmínku, že Petra Zajíčková vyhrála trofej za nejlepší ženu turnaje.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.