Šprtec Boskovice

14. listopad '22

POSLEDNÍ KVALIFIKAČNÍ ČP 36 V MOSTĚ

V sobotu 12. listopadu 2022 se konal poslední turnaj v kategorii ČP 36 v Mostě. Byl to turnaj, kde měli hráči poslední možnost kvalifikovat se na Mistrovství republiky. Zúčastnilo se celkem 71 lidí a kromě tuzemských účastníků, mezi nimiž nechyběla také pětičlenná výprava z Boskovic, přijelo také několik hráčů z Maďarska.

Turnaj byl napínavý až do samotného konce a o stupně vítězů bojoval náš boskovický borec Jakub David. I když Jakub David zvítězil v posledním zápase proti Adamovi Kuráňovi (Gunners Břeclav), tak kvůli pomocným bodům skončil až na 6. místě. A díky tomuhle umístění postoupil na Mistrovství republiky i do finále MASTERS. Do nejlepší desítky se ještě vešel reprezentující hráč Boskovic Josef Procházka jun., který se umístil na 8. místě díky vítězství proti Tomášovi Voříškovi (Prague NHL), kterého přehrál 3:1. I tomuhle hráči se podařilo kvalifikovat na Mistrovství republiky i do finále MASTERS.

Další hráči z Boskovic dopadli následovně: 21. místo Petra Zajíčková, 26. místo Ondřej Procházka. I těmto hráčům se také podařilo postoupit na republiku. Naopak Mojmíru Stloukalovi se turnaj vůbec nepodařil a umístil se na 61. příčce a cesta na Mistrovství republiky se mu definitivně uzavřela. Ještě stojí za zmínku, že Petra Zajíčková se stala nejlepší ženou turnaje.

Celkovým vítězem turnaje se stal Martin Vrána (Doudeen Team), který ze 7 zápasů prohrál pouze 1 utkání. Na 2. místě se umístil jeho spoluhráč Michal Martinčič (Doudeen Team) a bronzové umístění ukořistil Miroslav Škorpík (Dragons Modřice).

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.