Šprtec Boskovice

16. prosinec '22

MIKULÁŠSKÝ POHÁR – 11. ROČNÍK

V neděli 11. prosince 2022 se v Boskovické školičce uskutečnil Mikulášský pohár. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 8 lidí. Všichni tihle hráči se utkali o odměny v podobě čokoládových čertů a mikulášů. Na tomto turnaji byly připraveny také dvě speciální ceny. Byla to mísa plná brambor pro 4. místo a trofej pro nejlepšího střelce.

Hrálo se systémem, že 8 lidí bylo rozděleno do 2 skupin po čtyřech. Z těchto dvou skupin postupovali pouze dva nejlepší borci do semifinále. Do nejlepší čtyřky postoupil Ondřej Procházka, Jakub Ošlejšek, Mojmír Stloukal a Josef Procházka jun. Ti co nepostoupili, tak hráli jedno utkání o umístění.

Do finále postoupil Mojmír Stloukal, který porazil Josefa Procházky jun. 4:2 a Jakub Ošlejšek, který přehrál Ondřeje Procházky 3:0. Samotné finále o 1. a 2. místo bylo v režii Kuby Ošlejška, který s přehledem porazil Mojmíra Stloukala 7:2 a obhájil loňské vítězství. Druhé finále o 3. a 4. příčku bylo napínavé až do samostatných nájezdů, které ovládl Josef Procházka jun. a zvítězil nad svým bratrem Ondřejem Procházkou celkovým výsledkem 3:2. I když Ondřej Procházka prohrál, tak s prázdnou neodešel. Za 4. místo si odnesl mísu plnou brambor.

V utkání o 5. a 6. místo se střetli hráči Bob Feruga a Jakub David. Bohužel k tomuto zápasu nedošlo, jelikož Kuba David musel z rodinných důvodů turnaj opustit. Vítězství tedy připadlo Bobu Ferugovi kontumačně a skončil na 5. místě. Utkání o 7. příčku vyhrál Vojtěch David, který našel recept proti Davidovi Řehůřkovi a zvítězil 4:1.

A trofej pro nejlepšího střelce získal Jakub Ošlejšek, který vstřelil celkem 26 branek. Měl o 12 gólů víc než Mojmír Stloukal, který vsítil 14 krát.

VÝSLEDKY:

1. místo – Jakub Ošlejšek (nejlepší střelec turnaje)
2. místo – Mojmír Stloukal
3. místo – Josef Procházka jun.
4. místo – Ondřej Procházka
5. místo – Bob Feruga
6. místo – Jakub David
7. místo – Vojtěch David
8. místo – David Řehůřek

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.