Šprtec Boskovice

16. únor '23

JAKUB DAVID STŘÍBRNÝ NA BOSKOVICKÉ ČP 36

V sobotu 11. února se v Boskovicích uskutečnil první šprtcový turnaj v kategorii ČP 36. Zúčastnilo se celkem 70 hráčů z celé republiky a mezi nimi reprezentovalo celkem 11 domácích.

Turnaj byl napínavý až do konce a o stupně vítězů bojovali dva borci z Boskovic. Byli to Josef Procházka junior a Jakub David. Nejblíže vítězství měl Josef Procházka junior, který měl poslední zápas s Martinem Vránou z Bohunic dobře rozehraný, když nad ním vedl 2:0. Ale potom Martin Vrána ukázal svoji bojovnost a také proč patří mezi elitního hráče v ČR. Nepříznivý stav otočil na 3:2 a stal se celkovým vítězem boskovické ČP 36. Na stříbrné pozici se umístil domácí Jakub David, který si v posledním zápase poradil s břeclavským borcem Erikem Stohanzlem 3:1. A bronzovou trofej si odnesl Patrik Tirpák z Modřic, který v sedmém utkání přehrál Jana Matuščína z Mostu. Na boskovického borce Josefa Procházky juniora zbylo nepopulární 4. místo.

Další hráči z Boskovic dopadli následovně: Jakub Ošlejšek (21. místo), Bohumil Feruga (22. místo), Mojmír Stloukal (27. místo), Ondřej Procházka (32. místo), Petra Zajíčková (33. místo), Roman Kovář (35. místo), Vít Vondál (39. místo), Jakub Polák (45. místo) a Veronika Kovářová (50. místo).

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.