Šprtec Boskovice

24. únor '23

SKVĚLÝ ZAČÁTEK V 1. LIZE DRUŽSTEV

V sobotu 18. února vyrazila pětičlenná skupina z Boskovic do Dobré Vody na 1. ligu družstev, kde naši borci sehráli dvě utkání. A to proti týmu Prague NHL a Dragons Modřice.

V prvním zápase se Boskovice utkaly proti Dragons Modřice. Úvod zápasu se našim borcům vůbec nepodařil, když po dvou směnách prohrávali 3:5. Ale potom se boskovičtí vzpamatovali a nepříznivý stav otočili a udolali tento zkušený a houževnatý tým 10:9.

Do druhého utkání naši hráči nastoupili proti Prague NHL. Hned na začátku se Boskovice ujaly vedení, které postupně zvyšovaly. Tenhle zápas skončil jasným vítězstvím pro boskovický tým, který porazil pražský celek 13:5.

Z tohoto hracího dne si Boskovice odvezly cenné 4 body a drží průběžné 2. místo v tabulce. Další kolo boskovičtí odehrají na domácí půdě, kde se utkají proti Ostravě a Břeclavi.

Celý den se tým opíral o kvalitní výkony hráčů celého družstva, zejména pak o Josefa Procházky juniora, který z 10 zápasů měl na kontě 7 výher, 3 remízy a neprohrál ani jedno utkání.

 

Statistiky jednotlivců:

Jakub David          (6 výher – 2 remízy – 2 prohry)
Ondřej Procházka (4 výhry – 3 remízy – 3 prohry)
Mojmír Stloukal   (3 výhry – 3 remízy – 4 prohry)
Jakub Ošlejšek      (3 výhry – 2 remízy – 5 proher)

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.