Šprtec Boskovice

14. říjen '23

LIGA JEDNOTLIVCŮ – 2. KOLO

V sobotu 9. září se uskutečnilo 2. kolo ligy jednotlivců, které se konalo v Boskovické školičce, kde hráči ve skupině 1. ligy a 2. ligy odehráli další velkou sérii utkání. Celé toto kolo probíhalo v přátelské atmosféře a pořádající borci z Boskovic a Břeclavi nachystali pro všechny malé občerstvení.

Ve skupině 1. ligy reprezentovali z Boskovic 3 hráči. Nejvíce se dařilo Jakubu Davidovi, který měl ze 13 zápasů bilanci 7 výher, 4 remízy a 2 porážky. Díky tomuto skvělému výkonu se boskovický hráč momentálně drží na 2. místě tabulky. Dobrý výkon podal i Josef Procházka jun., který měl ze 7 utkání bilanci 3 výhry, 1 remízu a 3 prohry a průběžně drží 4. příčku. V aktuálním kole se vůbec nedařilo Vítu Vondálovi, který ze 7 zápasů vybojoval 1 vítězství, 1 remízu a 5 porážek a v tabulce klesl z 1. místa až na 5. pozici.

Ve skupině 2. ligy reprezentoval Boskovický tým jenom Jakub Ošlejšek a ten se v tomhle kole hodně polepšil v tabulce. Díky bilanci 2 vítězství, 2 remíz a 2 porážek se ze 7. místa posunul na 4. příčku a momentálně drží v tabulce postupové umístění do skupiny 1. ligy.

Další a zároveň poslední 3. kolo se bude konat v sobotu 21. října. Místo, kde se následující kolo uskuteční, bude v nejbližší době upřesněn.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.