Šprtec Boskovice

1. říjen '23

PRAŽSKÝ TURNAJ – ČP 36

V sobotu 23. září se v Praze uskutečnil třetí turnaj kategorie ČP 36. Na tuto šprtcovou akci se vypravili 4 boskovičtí reprezentanti.

Turnaje se zúčastnilo celkem 66 hráčů z celé republiky a byl napínavý až do konce. Nejlépe se dařilo 2 reprezentantům z Boskovic, kteří měli velkou šanci uspět, ale bohužel boje o stupně vítězů se pro ně uzavřel v předposledním 6. kole, když Josef Procházka jun. prohrál s Matyášem Vaníčkem 0:4 a Jakub Ošlejšek s Janem Matuščínem 1:2. Oba naši borci měli jenom šanci se umístit v nejlepší desítce. To se povedlo jenom Josefu Procházkovi jun., který v posledním kole porazil houževnatého mosteckého hráče Marka Těšitele 1:0 a umístil se na 6. místě. Bohužel poslední zápas Kubovi Ošlejškovi vůbec nevyšel a prohrál s břeclavským borcem Simonem Kaňou a skončil na 15. místě.

Turnaj patřil obzvlášť Mosteckým hráčům, kteří ovládli TOP 5 v tabulce. Z toho 2 na stupních vítězů. Celkovým vítězem turnaje se stal mostecký borec Jan Matuščín. Na stříbrné pozici se umístil jeho spoluhráč Matyáš Vaníček a bronzovou medaili ukořistil hráč z Břeclavi Jan Doležal.

Další hráči z Boskovic dopadli následovně: Mojmír Stloukal (24. místo) a Vít Vondál (25. místo).

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.