Šprtec Boskovice

16. únor '12

Boskovičtí žáci postupují z krajského kola

Druhou lednovou sobotu vyjelo naše žákovské družstvo pod hlavičkou Domu Dětí a Mládeže v Boskovicích na krajské kolo ligy škol, které tentokrát pořádalo Centrum volného času v Brně – Kohoutovicích.

Při účasti 8 týmů se hrálo ve dvou skupinách. Tentokráte měli boskovičtí při losování štěstí, když jejich „B“ skupina byla určitě výkonostně slabší a tím i hratelnější.

Po vítězství s domácím „B“ týmem, ZŠ Břeclav a porážce od ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou obsadili ve skupině druhé místo a čekal je boj o celkovou třetí příčku. Na bronzové medaile si hráči z Boskovic nakonec nesáhli, když podle očekávání podlehli týmu Orel Královo Pole 2 : 4. I čtvrtá příčka však zajišťuje boskovickým žákům postup do dalšího kola. Celkovým vítězem se stal další orelský tým, tentokráte Orel Bohunice, který nedal šanci vítězu naší skupiny – ZŠ Hrušovany.

Boskovice nejvíce podržel Vojtěch David (5 výher, 1 remíza, 1 porážka) dále nastoupili Jan Feruga (4 – 1 – 3), Jáchym Patloka (2 – 0 – 4) a Marek Osuch (1 – 0 – 2).

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.