Šprtec Boskovice

16. únor '12

BHK Orel Boskovice zatím opět vedou prvoligovou tabulku

V sobotu 4. února byla zahájena nová sezona 1. ligy družstev v billiard hockey-šprtci. Boskovičtí hráči zajížděli na „horkou“ půdu do Dobré Vody u Českých Budějovic, kde mimo domácích byl jejich dalším soupeřem celek Uherčic.

Nejdříve změřili síly hráči domácích, kteří obhajují druhou příčku z loňské sezony, a tým Uherčic. Vyrovnané utkání v závěru na svoji stranu naklonil tým z jihu Moravy, který překvapivě zvítězil 10:8.

Poté již nastoupil ke svému prvnímu utkání celek Boskovic. Nejdříve proti domácímu celku. Po první směně, po které vedli domácí 3:1, dokázali boskovičtí Orli ve druhé směně senzačně otočit na 5:3 a tento náskok si již precizní a odpovědnou hrou všech hráčů dokázali udržet až do konce utkání. Po žádné další směně již vedení nepustili a dospěli tak k fantastickému vítěztví 9:7.

Do druhého utkání Boskovice nastoupily psychicky povzbuzeni úspěchem z prvního utkání a již po první směně se ujaly vedení 4:1. I když Uherčice nesložily zbraně a v průběhu utkání snížily až na rozdíl jednoho bodu, v posední směně však Boskovičtí nepřipustili komplikace a zvítězili nakonec 12:8.

Po prvním ligovém kole se Boskovice staly lídrem prvoligové tabulky.Tenhle skvělý vstup do sezony budou chtít potvrdit 10. března kdy na domácí půdě – v Boskovické orlivně přivítají celky z Prahy a Ostravy.

Na výsledku v Dobré Vodě u Českých Budějovic se podíleli:

  • David Jakub (7 výher – 1 remíza – 2 prohry)
  • Feruga Bohumil (6 – 3 – 1)
  • Tkáč Jaromír (4 – 3 – 3)
  • Vondál Vít (3 – 2 – 5)
  • Odehnal Michal (3 – 1 – 6)

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.