Šprtec Boskovice

26. únor '12

Polovina pohárů z prvních bojů o MČR putuje do Boskovic

Na úspěšný vstup do sezony v první lize družstev dokázali boskovičtí hráči navázat také na turnaji jednotlivců nejvyšší kategorie, který se v sobotu 18. 2. uskutečnil v Brně. Ze 108 startujících, kteří se do moravské metropole sjeli z celé republiky, jich přijelo z Boskovic osm. Mezi touhle osmičkou byli také dva noví hráči, kteří si vyzkouší boje o účast na Mistrovství České republiky, které se tentokráte uskuteční v hlavním městě – v Praze.

Těmi novými tvářemi byli bratři Procházkové Josef, který jako junior obsadil v konečném pořadí solidní 51. místo, a Ondřej, který se po výborném výkonu a několika překvapivých výhrách se silnými soupeři probojoval až na konečnou 14. příčku. Mezi ně se v konečném pořadí vklínil 30. Vít Vondál, 39., ale jako nejlepší starší žák Vojtěch David a 45. skončil další starší žák Jan Feruga. Turnaj se nepovedl Michalu Odehnalovi, který obsadil až 75. příčku.

Už po několika odehraných kolech bylo zřejmé, že o příčky nejvyšší budou také bojovat dva nejlepší hráči z Boskovic – Jakub David a Bohumil Feruga. Jakub po trošku nešťastné prohře s Janem Vítámvásem (konečné 9. místo) ze Žďáru se přes opravný pavouk probojoval až k vynikajícímu třetímu místu.

Bohumil Feruga prošel celým turnajem bez porážky až do samotného finále, kde ho nezastavil ani Martin Kučera (Dopravní stavby Brno) a po vítěztví 2 : 0 mohl oslavit po mnoha odehraných sezónách svůj první titul z velkého kvalifikačního (dříve kvartálního) turnaje.

Prohlédněte si také kompletní výsledky a shrnutí turnaje a fotogalerii turnaje na webu Unie hráčů stolního hokeje.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

ČP36 – Břeclav

so 12. září '20 / Břeclav

2. liga, 2. kolo

ne 20. září '20 / Boskovice

10:00      Střelice - Bohunice 11:30      Bohunice - Boskovice 13:00     Boskovice - Střelice 14:30     Bohunice - Střelice 16:00     Střelice - Boskovice

2. liga, 5. kolo

ne 18. říjen '20 / Bohunice

10:00 Modřice - Boskovice 11:30 Litvínov - Boskovice 13:00 Boskovice - Bohunice

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.