Šprtec Boskovice

25. březen '12

Finále ligy škol

V sobotu 24. března proběhlo v Kroměříži závěrečné klání žákovských družstev ve šprtci – Celostátní finále ligy škol. Do finálové osmičky týmů, kterou doplnili žáci pořádající školy Sokol Kroměříž, si musela žákovská družstva postup vybojovat v krajském kole a semifinále. Z těchto kol vždy postupovaly nejlepší 4 týmy do kola dalšího. Boskovický tým, pod hlavičkou Domu dětí a mládeže Boskovice si zajistil postup 4. místem v Kohoutovicích a i přes 5. místo v semifinálovém kole se mohl těšit – po odstoupení Kohoutovic ze soutěže – z postupu do celorepublikového finále.

Zde se již od Boskovického týmu žádný velký výsledek nečekal. Chlapci však začali sbírat body za vítěztví i remízy s favority, poraženi odešli pouze jednou – s pozdějším suveréním vítězem – 8. ZŠ Most. Bohužel v celkovém účtování chyběl kousíček ke stupňům vítězů – druhý Orel Bohunice (16 bodů), získal bodů 13 a třetí 10. ZŠ Most 11, stejně jako čtvrté DDM Boskovice. O pořadí však rozhodl vzájemný zápas. Páté Hrušovany nad Jevišovkou (5 bodů) za sebou Boskováci nechali o pověstný parník.

Boskovice se ve všech kolech opíraly o výkony Vojtěcha Davida (ve finále 6 výher – 1 remíza – 1 prohra) a Jana Ferugy (4 – 4 – 0). Dále ve finále reprezentovali Jan Zemánek (0 – 2 – 2) a Jáchym Patloka (1 – 0 – 3). Předchozích kol se ještě v dresu DDM Boskovice objevili Matyáš Kostík a Marek Osuch.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Českomoravský pohár

so 30. březen '19 / Praha

Turnaj pro družstva

Praha – turnaj ČP24

ne 31. březen '19 / Praha

Brno – turnaj ČP36

so 6. duben '19 / Brno

1. liga 2/6

so 27. duben '19 / Boskovice U Lázní 1734/2a

DOUDEEN - BOSKOVICE
PRAHA - BOSKOVICE
DOUDEEN - PRAHA
 

1. liga 3/6

so 11. květen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - PRAHA
DOBRÁ VODA - BŘECLAV
DOBRÁ VODA - BOSKOVICE
PRAHA - BŘECLAV

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.