Šprtec Boskovice

15. duben '12

Bohumil Kamba Boskovice v Holasicích bez porážky

Třetího kola druhé ligy družstev odehraného 15. dubna v Holasicích se mužstvo Bohumil Kamba Boskovice zúčastnilo pouze ve třech hráčích. Podle očekávání nejlepších výsledků dosáhl Bohumil Feruga, kterého podpořili Dominik Fiala a Josef Procházka mladší.

Prvně se boskovičtí postavili proti celku Orel Královo Pole, pro které bylo utkání první v sezoně. Před posledním kolem brněnský celek na Boskovice ztrácel, ale nakonec sebral síly a vítězstvím na dvou stolech utkání srovnal na konečné 4:4.

Dalším soupeřem byl tým Legato Kohoutovice. Boskovice tentokrát nedali svým protivníkům šanci a již po druhém kole bylo vedením šest ku nule o vítězi rozhodnuto. Poslední kolo jen výsledek upravilo na 8:1.

Dále mužstvo Bohumil Kamba Boskovice čekali obávanější soupeři, a to domácí BHC Dragons Brno „B“, v letošní sezoně zatím neporažení. I tentokrát si během celého utkání – přes početní nevýhodu, která boskovickým znemožňovala střídat hráče a nechat je tak vydechnout –  drželi vedení, které nakonec ustálili na 5:3.

I poslední utkání měl boskovický celek nad mužstvem Šprtmejkři Ostrava „B“ – obdobně nastupujícím v omezené sestavě – převahu, a tu udržel až do finálního poměru vyhraných utkání 6:2.

Tyto skvělé výsledky mužstvu Bohumil Kamba Boskovice zajistili sedm bodů do druholigové tabulky skupiny Brno, ve které tak jistě poskočí ze současné šesté pozice o nějakou tu příčku. O další body se bude bojovat v neděli 13. května v Orlovně Brno – Královo Pole.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Českomoravský pohár

so 30. březen '19 / Praha

Turnaj pro družstva

Praha – turnaj ČP24

ne 31. březen '19 / Praha

Brno – turnaj ČP36

so 6. duben '19 / Brno

1. liga 2/6

so 27. duben '19 / Boskovice U Lázní 1734/2a

DOUDEEN - BOSKOVICE
PRAHA - BOSKOVICE
DOUDEEN - PRAHA
 

1. liga 3/6

so 11. květen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - PRAHA
DOBRÁ VODA - BŘECLAV
DOBRÁ VODA - BOSKOVICE
PRAHA - BŘECLAV

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.