Šprtec Boskovice

15. duben '12

Bohumil Kamba Boskovice v Holasicích bez porážky

Třetího kola druhé ligy družstev odehraného 15. dubna v Holasicích se mužstvo Bohumil Kamba Boskovice zúčastnilo pouze ve třech hráčích. Podle očekávání nejlepších výsledků dosáhl Bohumil Feruga, kterého podpořili Dominik Fiala a Josef Procházka mladší.

Prvně se boskovičtí postavili proti celku Orel Královo Pole, pro které bylo utkání první v sezoně. Před posledním kolem brněnský celek na Boskovice ztrácel, ale nakonec sebral síly a vítězstvím na dvou stolech utkání srovnal na konečné 4:4.

Dalším soupeřem byl tým Legato Kohoutovice. Boskovice tentokrát nedali svým protivníkům šanci a již po druhém kole bylo vedením šest ku nule o vítězi rozhodnuto. Poslední kolo jen výsledek upravilo na 8:1.

Dále mužstvo Bohumil Kamba Boskovice čekali obávanější soupeři, a to domácí BHC Dragons Brno „B“, v letošní sezoně zatím neporažení. I tentokrát si během celého utkání – přes početní nevýhodu, která boskovickým znemožňovala střídat hráče a nechat je tak vydechnout –  drželi vedení, které nakonec ustálili na 5:3.

I poslední utkání měl boskovický celek nad mužstvem Šprtmejkři Ostrava „B“ – obdobně nastupujícím v omezené sestavě – převahu, a tu udržel až do finálního poměru vyhraných utkání 6:2.

Tyto skvělé výsledky mužstvu Bohumil Kamba Boskovice zajistili sedm bodů do druholigové tabulky skupiny Brno, ve které tak jistě poskočí ze současné šesté pozice o nějakou tu příčku. O další body se bude bojovat v neděli 13. května v Orlovně Brno – Královo Pole.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.