Šprtec Boskovice

6. květen '12

Druhý kvalifikační turnaj na Mistrovství České Republiky

V sobotu 21. dubna proběhl v Dobré Vodě u Českých Budějovic druhý ze čtyř velkých kvalifikačních turnajů vedoucích k titulu Mistra České Republiky. Mezi necelou stovkou startujících bylo možno spatřit 9 boskovických hráčů.

Ti však mezi nejlepší nepronikli, v první desítce se ani jeden z nich neobjevil. Do nejlepší dvacítky se však probojovali hned čtyři a tím získali i solidní bodový zisk. Jakub David obsadil 14. místo obsadil,16. skončil Bohumil Feruga, hned příčku za ním Michal Odehnal a dvacítku uzavíral Vít Vondál.

Velice pěkného umístění (34. místo) dosáhl na svém prvním „velkém“ turnaji junior David Řehůřek. Další boskovický junior – Josef Procházka skončil na 51. místě. Tolik se již nedařilo jeho bratrovi Ondřeji, který byl o příčku za ním. Na příčce 61.  se octl starší žák Jan Feruga, nedařilo se také dalšímu staršímu žáku Vojtovi Davidovi (81. místo).

Celý turnaj vyhrál v brněnském finále Jiří Nakládal (Dragons Brno) před Martinem Kučerou (SHL Brno), třetí skončil ostravský Pavel Koloděj.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.