Šprtec Boskovice

9. červen '12

O Pohár Jednoty Orel Boskovice

První červnovou neděli věnovali boskovičtí uspořádání a následné úspěšné účasti v turnaji O Pohár Jednoty Orel Boskovice. Hrálo se v místní Orlovně a turnaj kategorie ČP12 Českého poháru jednotlivců postavil mezi sebe rovnou 22 účastníků z Brna, Žďáru nad Sázavou a Boskovic.

Již po sehrání několika prvních kol se dalo očekávat, že boskovičtí budou bojovat o první příčky. To se následně potvrdilo, když proti sobě svedli souboje o první i třetí příčku. Pohár za první příčku si jako další trofej (zmiňme např. třetí příčku z Mistrovství světa konaného na konci května) odnesl Jakub David a Michalu Odehnalovi tak ponechal stříbro. Pro bronz si došel Ondřej Procházka, který tak překvapivě na čtvrté místo sesadil Bohumila Ferugu, bojovali oba až do konce a o vítězi zápasu se rozhodlo až při konečných nájezdech.

V konečném pořadí na pátém místě následovala Petra Zajíčková ze Žďáru nad Sázavou, která si tak odnesla pohár pro nejlepší ženu turnaje.  Žádný jiný pohár si však boskovičtí odvézt nenechali, o což se postarali v kategorii starších žáků Vojtěch David a v kategorii mladších žáků Martina Ferugová.

Můžete si také přečíst článek na stránkách Unie hráčů stolního hokeje nebo prohlédnout oficiální výsledky turnaje.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.