Šprtec Boskovice

15. říjen '12

Boskovičtí opět sklízeli úspěchy

V neděli 7. října proběhl za účasti 33 hráčů a hráček ve Žďáře nad Sázavou další turnaj kategorie ČP 12 ve šprtci. A tři boskovičtí reprezentanti týmu BHK Orel Boskovice si z něj opět odvezli ocenění.

Nejlépe se turnaj povedl Jaromíru Procházkovi z týmu Exmost Brno. Ten porazil ve finále svého jmenovce – Ondřeje Procházky z Boskovic. Pro Ondřeje to byla první finálová účast na okruhu turnajů Českého poháru – bohužel neúspěšná, ale i tak je celkové druhé místo skvělý výkon. Třetí skončil domácí zástupce Vojtěch Ludvík.

Turnaj se také povedl nejlepšímu juniorovi Davidovi Řehůřkovi, který si za páté místo odváží solidní bodový příděl, a nejlepšímu staršímu žákovi Janu Ferugovi, který obsadil celkové dvanácté místo. Do elitní desítky se ještě z boskovických hráčů vešel Jakub David (šestý) a Bohumil Feruga (desátý). Boskovický tým byl tedy opět velmi vidět.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

ČP36 – Břeclav

so 12. září '20 / Břeclav

2. liga, 2. kolo

ne 20. září '20 / Boskovice

10:00      Střelice - Bohunice 11:30      Bohunice - Boskovice 13:00     Boskovice - Střelice 14:30     Bohunice - Střelice 16:00     Střelice - Boskovice

2. liga, 5. kolo

ne 18. říjen '20 / Bohunice

10:00 Modřice - Boskovice 11:30 Litvínov - Boskovice 13:00 Boskovice - Bohunice

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.