Šprtec Boskovice

19. listopad '12

Boskovice byly v Českomoravském poháru vidět

V sobotu 10. listopadu proběhlo na dvou místech v Brně – v Bohunicích a Králově Poli – semifinálové kolo Českomoravského poháru družstev, tentokráte i se zahraniční účastí. Rekordních 22 českých týmů a dalších 6 družstev z Polska se mezi sebou utkalo v pěti až šestičlenných skupinách o postup do nedělního finále, do kterého postupoval vždy jen vítěz skupiny.

Boskovický klub vyslal do bojů o cennou trofej dva týmy. „B” tým byl nalosován do velice těžké pětičlenné skupiny, kde své síly musel dvakrát poměřit s prvoligovými družstvy. Po jedné výhře, jedné remíze a dvou prohrách obsadil „B” tým ve skupině 4. místo – celkově to znamenalo 16. příčku. Nejlepším hráčem „B” týmu byl David Řehůřek, dále reprezentovali Josef Procházka, Vojtěch David a Dominik Fiala.

Boskovické „áčko”se řadilo mezi kandidáty na postup do nedělního finále a toto očekávání až nečekaně hladce splnilo. Po jednoznačných výhrách s týmem Litvínova a týmem z Polska se ve skupině střetlo v semifinálovém utkání s prvoligovým týmem z Mostu. Přes něj bez problémů postoupili boskovičtí hráči do přímého boje o postup do nedělního finále se silným týmem z Uherčic. Po dvou směnách vcelku vyrovnané utkání nakonec dokázali Boskovice naklonit v poslední směně na svou stranu a zajistili si tak postup do nedělního finále.

V neděli se utkalo pět vítězů skupin ze sobotního semifinále v opravdu napínavých finálových kláních. Boskovice po remíze s SHL SDS EXMOST Brno, výhře s Moravskou Orlicí Brno a prohře s týmem Doudeen Team Brno před posledním utkáním stále teoreticky mohli pomýšlet i na celkové prvenství. Poslední utkání s hráči z BHC Dragons Brno bylo po celou dobu velice vyrovnané a napínavé, štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Dragonů, kteří utkání zvládli a vyhráli 1:0. Toto vítězství pro ně znamenalo zisk trofeje, druhou příčku obsadili Doudeen Team Brno a skvělé třetí místo patří týmu BHK Orel Boskovice.

V Boskovické dresu nastoupili a vzorně reprezentovali:

  • Jakub David (nejlepší hráč celého finále, statistika – 14 výher – 6 remíz, 3 prohry)
  • Bohumil Feruga (11 – 5 – 4)
  • Vít Vondál (6 – 1 – 4)
  • Michal Odehnal (10 – 1 – 7)

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Českomoravský pohár

so 30. březen '19 / Praha

Turnaj pro družstva

Praha – turnaj ČP24

ne 31. březen '19 / Praha

Brno – turnaj ČP36

so 6. duben '19 / Brno

1. liga 2/6

so 27. duben '19 / Boskovice U Lázní 1734/2a

DOUDEEN - BOSKOVICE
PRAHA - BOSKOVICE
DOUDEEN - PRAHA
 

1. liga 3/6

so 11. květen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - PRAHA
DOBRÁ VODA - BŘECLAV
DOBRÁ VODA - BOSKOVICE
PRAHA - BŘECLAV

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.