Šprtec Boskovice

21. leden '13

Boskovický šprtec začíná sezonu

Novinkou letošní sezony v soutěžích jednotlivců jsou turnaje kategorie ČP12 a vyšší hrané tzv. švýcarským systémem. Ten účastníkům zaručuje stejný počet odehraných zápasů, navíc bez prodloužení, což přináší i kratší hrací dny. U nás na Moravě se tak prvně hrálo v neděli 20. ledna 2013 na turnaji Dragon Cup v Brně. Jak se vedlo našim účastníkům jistě brzy zveřejníme. U nás se sehrál jeden menší, a to Zimní pohár.

Hrál se o den dříve v místní Orlovně za účasti 16 boskovických hráčů, a to již po patnácté. Za tuto slušnou tradici vděčíme Bobu Ferugovi, kterému se podařilo oslovit jak místní zkušené borce, tak účastníky ním vedeného kroužku Domu dětí a mládeže či příležitostné hráče.

Svoje kvality a herní vyhranost prokázali současní aktivní hráči boskovického týmu. Trošku překvapením v oficiálních výsledcích je až 6. místo momentálně nejlepšího hráče Boskovického Orla – Jakuba Davida. Na stupních vítězů ho však zastoupil jeho bratr Vojtěch David, který obsadil třetí příčku. Až do posledního kola pomýšlel na stupeň nejvyšší Michal Odehnal, v tom však „pouze“ remizoval s Bobem Ferugou, čímž právě svému soupeři přepustil první příčku. Právě Bob Feruga prošel celým turnajem jako jediný bez porážky a získal tak putovní pohár pro vítěze. Nejlepším žákem byl na 9. místě jeho syn Jan Feruga.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Českomoravský pohár

so 30. březen '19 / Praha

Turnaj pro družstva

Praha – turnaj ČP24

ne 31. březen '19 / Praha

Brno – turnaj ČP36

so 6. duben '19 / Brno

1. liga 2/6

so 27. duben '19 / Boskovice U Lázní 1734/2a

DOUDEEN - BOSKOVICE
PRAHA - BOSKOVICE
DOUDEEN - PRAHA
 

1. liga 3/6

so 11. květen '19 / Dobrá Voda

BOSKOVICE - PRAHA
DOBRÁ VODA - BŘECLAV
DOBRÁ VODA - BOSKOVICE
PRAHA - BŘECLAV

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů stahujte zde.

Aktuální verze 1.2.4 opravuje určení výsledků při bodové shodě dvou hráčů, kteří neměli odehrané všechny zápasy.

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

RSS

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.