Šprtec Boskovice

11. únor '13

Chlapci z DDM nejlepší v kraji

Na přelomu ledna a února se rozběhly po soutěži jednotlivců i týmová klání. Nejdříve to byla soutěž žákovských družstev – Krajské kolo ligy škol, které tentokrát uspořádalo Centrum volného času Kohoutovice. Mezi 7 zúčastněnými týmy se objevil i celek z Boskovic pod hlavičkou Domu dětí a mládeže.

Již podle jednotlivých soupisek bylo patrné, že boskovičtí se budou řadit mezi favority. Z trojice hráčů v dresech DDM se objevili zkušení Vojtěch David a Jan Feruga, které doplnil Mojmír Stloukal. Všichni tři se prezentovali velice dobrými výkony, David (11 výher, 1 remíza) i Feruga (10 výher, 1 remíza, 1 prohra) potvrdili v drtivé většině utkání roli favoritů, Mojmír Stloukal (8 výher, 2 remízy, 2 prohry) svými výkony velice mile překvapil.

Po pěti vcelku jednoznačných výhrách nastoupily Boskovice v posledním utkání proti domácím Kohoutovicím. I toto utkání nakonec zvládli (3:2), stali se Krajským přeborníkem před domácím celkem a týmem ZŠ Břeclav Slovácká. Všichni medailisté si tak zajistili  postup do semifinálového kola (2. března ve Žďáru nad Sázavou)

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.