Šprtec Boskovice

4. březen '13

Boskovické družstvo DDM si letos opět zahraje o titul

sobotu 2. března se ve Žďáru nad Sázavou uskutečnilo semifinálové kolo ligy škol, kde se na šprtcových stolech utkala nejlepší žákovská družstva z Moravy. Svoji účast si nejdříve museli vybojovat v kolech krajských. Mezi osmičkou účastníků samozřejmě nemohl chybět tým Domu dětí a mládeže Boskovice, tentokrát v trošku oslabené sestavě – Vojtěch David, Mojmír Stloukal, Martina Ferugová a Ondřej Šístek.

Hrálo se ve dvou čtyřčlenných skupinách na jednu směnu. Boskovický celek si postupně ve skupině poradil s ZŠ Nové Veselí (3 : 0), ZŠ Palachova Žďár nad Sázavou (2 : 0) i ZŠ Slovácká Břeclav (2 : 1).

Od čtvrtfinále se již hrálo na dvě směny. V něm celek DDM Boskovice nastoupil proti čtvrtému ze skupiny „B“ – ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou. Po drobném zaváhání nakonec Boskovice zvítězily 4 : 2 a zajistily si boj o medaile. Semifinálové klání však nezvládli a odešli od stolů poraženi od ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou v poměru 2 : 4. Medaile však byla velkým cílem a tak v boji o bronz předvedli boskovičtí hráči všechen svůj um a dnes již podruhé porazili Břeclav, tentokrát poměrem 4 : 2. Vítězem se stal tým CVČ Kohoutovice.

Nejlepší 4 týmy z Moravy (stejně jako 4 týmy z Čech) se utkají 23. března v Mostě o republikový titul nejlepšího žákovského družstva pro školní rok 2012/13 a tým DDM Boskovice bude opět u toho.

Tahounem týmu byli Vojtěch David a stále se lepšící Mojmír Stloukal, nezklamali ani Martina Ferugová a Ondřej Šístek.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.