Šprtec Boskovice

21. červen '13

Polish Open 2013 – Wieliczka u Krakova

Velmi dobrých výsledků dosáhla výprava zástupců klubu BHK Orel Boskovice, která se vyjela do polského města Wieliczka, nedaleko Krakova. Mezi 104 účastníky z 5 států se všem pěti turnaj vydařil. Jan Feruga (st. žák) obsadil v konečném pořadí solidní 60. příčku.

Dalším boskovickým hráčům se již podařilo proniknout do dvacítky. Velice pěkné 18. místo obsadil Josef Procházka ml., elitní desítku uzavíral jeho bratr Ondřej. Nejlepší boskovický hráč – Jakub David tentokráte na medaile nedosáhl, 8. místo však není zklamáním. Co se nepodařilo Davidovi, povedlo se nejzkušenějšímu boskovickému hráči Bohumilu Ferugovi, který prošel celým turnajem bez porážky, a po 6 výhrách a jedné remíze obsadil stříbrnou příčku. Titul mezinárodního mistra Polska si do Ostravy odváží úřadující mistr ČR Aleš Tichavský.

Opět se tak potvrdila nadvláda českých borců za šprtcovými stoly, i když zdatná konkurence jim roste především právě v Polsku.

Dalším mezinárodním turnajem sezony, který si právem dělá nárok na nejpočetněji obsazený turnaj roku, bude Czech Open, které 13. července hostí Boskovice.

Komentáře

Další aktuality naleznete v archivu.

Kalendář událostí

Turnajový program

Program na řízení šprtcových turnajů ke stažení: Windows verze, macOS verze.


Aktuální verze 1.3.0 zavádí kategorii Veteráni a aktualizuje seznam klubů.

Spolupráce

Facebook Šprtec Boskovice

Odkazy

Poslední články

Vytvořil Dominik Fiala v roce 2011. Administrace.